Going. | Ewelina Płacze - TR Warszawa

Reżyserka Anna Karasińska wykorzystała specyficzną sytuację teatralną aby opowiedzieć o możliwości bycia sobą w świecie, w którym tożsamość człowieka tworzą liczne, często sprzeczne narracje. Tekst jest mieszaniną fantazji, obiegowych opinii i wizerunków medialnych aktorek i aktorów. W spektaklu aktorzy próbują zagrać siebie samych, wyobrażonych przez kogoś innego. Cudze wyobrażenia i fantazje przenikają się z ich prywatną prawdą. Nie mając możliwości sprostowania informacji na swój temat, pozostają uwięzieni w swoich przypadkowych i fragmentarycznych tożsamościach. Spiętrzenie ról sprawia, że nie wiadomo już do kogo należą wypowiadane ze sceny kwestie.

Od autorki: Projekt „Ewelina płacze” powstał jako skutek uboczny mojego udziału w programie Teren TR. Podczas trwania programu w naturalny sposób więcej uwagi poświęcałam temu, jak działa na mnie spotkanie z tym miejscem i ludźmi, niż rozwijaniu zgłoszonego projektu. Tak powstał nowy projekt – „Ewelina płacze” jest zapisem tego, co wydarzało się na marginesie mojej właściwej pracy, jest zapisem mojej reakcji na TR. "Ewelina płacze" opowiada o tym, jak wpływa na nas udział w świecie sztuki, o pragnieniu spełnienia oczekiwań i o tym, że inni wiedzą lepiej kim jesteśmy.

__________________

tekst i reżyseria: Anna Karasińska
współpraca dramaturgiczna: Magdalena Rydzewska
choreografia: Marta Ziółek
asystentka reżyserki: Ewelina Pankowska

obsada:
Rafał Maćkowiak, Maria Maj, Ewelina Pankowska, Adam Woronowicz

_________________________

▼ Terminy:

11 maja 2018, g. 20:00
12 maja 2018, g. 20:00 / Bilet do teatru za 300 groszy
13 maja 2018, g. 20:00

_________________________

▼ Bilety na spektakle 11, 13 maja:

70 zł (normalny)
30 zł (ulgowy)
30 zł (wejściówka)

kup bilet on-line: http://bilety.trwarszawa.pl/
rezerwacja: kasa@trwarszawa.pl, tel. 22 480 80 08

_________________________

▼ Bilety na spektakle 12 maja:

Tylko 12 maja z okazji Dnia Teatru Publicznego bilet na spektakl "Ewelina płacze" kosztuje tylko 300 groszy (3 zł).

Sprzedaż biletów na spektakl „Ewelina płacze” grany 12 maja 2018 roku w ramach akcji „Bilet do teatru za 300 groszy” odbywa się wyłącznie w dniu grania spektaklu, w kasie TR Warszawa przy ul. Marszałkowskiej 8. Na spektakl nie przyjmujemy rezerwacji miejsc oraz nie prowadzimy przedsprzedaży biletów. Jedna osoba może kupić maksymalnie dwa bilety na spektakl w ramach akcji.

Spektakl grany w ramach Dnia Teatru Publicznego oraz towarzyszącej mu akcji „Bilet do teatru za 300 groszy”, która finansowana jest ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, a koordynowana przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej