Going. | Grubaz & DTL   600V & Hubson - Boogaloo

Grubaz & DTL 600V & Hubson

21:00 | Sobota, 23 sierpnia 2014

Boogaloo

Impreza

Free

Free

Mystic Nights prezentuje Grubaz, 600V, DTL, Hubson.

GRUBAZ
Reprezentant prawej strony Warszawy, 1/2 kolektywu Gruba Technika (Grubaz i Technik). Specjalista od oldschool'u oraz miłośnik i pasjonat turntablizmu. Jego sety cechuje różnorodność doskonale zmiksowanych kawałków, dynamika, niesamowita ekspresja oraz naszpikowanie elementami turtablizmu na konkretnym poziomie.

Jego przygoda związana z gramofonami zaczęła się około 12 lat temu w domowym zaciszu pokoju. Wielogodzinne treningi i poświecenie które przez pierwszy rok nie ujrzało światła dziennego.

Pierwsze kroki stawiał na imprezach HAIHA022 (2002r.) na warszawskiej Woli w Klubie Antidotum, następnie przyszła kolej na cykl imprez WBW (Wielka Bitwa Warszawska) oraz WBW BeatBox. Z czasem technika oraz selekcja rozwinęły się a Grubaz grywał już w całej Polsce. Dynamika, różnorodność i niesamowita selekcja pozwala mu na kontrolowanie tłumem każdym ruchem płyt.

Na swoim koncie ma setki imprez klubowych, koncertów oraz suportów przed największymi gwiazdami hip-hop'u, które odwiedziły nasz kraj: Wu-Tang Clan, Dead Prez, DJ Premier, Busta Rhymes, Twista, Genius, Raekwon, 50Cent, Bahamadia, Black Eyed Peas.

600V
Pierwszy polski dj i producent hip-hopowy. 600V dzieli swoją działalność na dwie płaszczyzny: 1. Produkcja muzyczna. W skład tego procesu wchodzi kompozycja, aranżacja, mix, realizacja muzyczna, i mastering. Jako producent 600V może poszczycić się największym katalogiem szeroko rozpoznawalnych w Polsce utworów z gatunku rap/hip-hop.

Na płaszczyźnie scenicznej i medialnej 600V daje o sobie znać jako zapracowany dj oraz pomysłodawca imprez muzycznych ze stałym naciskiem na ich kulturotwórczy aspekt. Od 1993 roku współtworzył wraz z Bogną Świątkowską audycję ?Kolorszok?, która była bezpośrednią przyczyną polskiej eksplozji kultury hip-hop w latach 90tych.

Dj 600V na stałe jest związany z wytwórnią Prosto będącą właścicielem 10-tego najpopularniejszego na świecie internetowego kanału muzycznego ? ProstoTv. Jest to jednocześnie najpopularniejszy polski kanał na youtube.com.
Ze względu na swój dorobek artystyczny oraz jego dominującą pozycję nazywany jest przez środowisko legendą kultury hip-hop w Polsce.

DTL
Pierwszy raz za gramofonami staną w lutym 2003 roku.
Początkowo jego sety zawierały w sobie potężną dawkę Rapu, a dzięki stałej współpracy z legendarnym Warszawskim klubem Punkt, na którego deskach grał z wieloma muzykami z całego kraju jak i świata, stał się mocno kojarzony z Warszawską sceną Hip Hop.

Z czasem w jego setach pojawiły się wyselekcjonowane brzmienia klubowe z takich gatunków jak, Funk, Breaks, a nawet Break Beat, B-More czy Elektro.
Przez ostatnie 10 lat zagrał i zorganizował setki wydarzeń.

Dzielił scenę z takimi gośćmi jak: Dj JS1 (usa), Cut Killer (fr), Dj Kodh (fr), Freestyles (uk), Lady Waks (uk), Beat Torrent (fr), Dj Blakey (uk), Lord Kossity (fr), Explicit Samourai (fr), oraz wieloma Polskimi muzykami.

Występował na festiwalach takich jak: Open Er, Warsaw Dj Fest, Warsaw Massive. Obecnie w jego setach znajdziemy w różnych odmianach Funk, Breaks, Disco, Mash Up i Rap, a umiejętnościami, selekcją i nietuzinkowym skreczem rozkręci każdą imprezę.

HUBSON
Reprezentant wytwórni Alkopoligamia. Wychowany na warszawskim Żeraniu, uczeń i kontynuator ?dziedzictwa? legendarnego Dj?a 600V. Od 2003 roku rozkręcał hiphopowe imprezy na terenie całego kraju, za każdym razem idealnie wyczuwając energię zebranych na parkiecie ludzi. Rezydował w takich warszawskich klubach jak The Fresh czy Harlem. Przez 8 lat był koncertowym towarzyszem g-funkowego zespołu 2cztery7 i rapera Tego Typa Mesa, z którymi zwiedził całą Polskę oraz dwukrotnie zaliczył występ na największym branżowym festiwalu w Europie - Hip-Hop Kempie, a także Coke Live Festival.

Na jednej scenie występował z takimi artystami jak: Afromental, Chada, Eldo, Emil Blef, Fu, Kaen,Kuba Knap, Lj Karwel, Małolat, Młody M, Numer Raz, Onar, PIH, Pezet, Prys, Raca, Te-Tris, VNM, Wdowa, Zaginiony czy Zetenwupe. W jego imprezowych setach można znaleźć takie gatunki jak: R&B, rap, g-funk, funk czy ghetto funk. Swoimi setami Hubson wspierał scenicznie takie osobistości jak: Wu Tang Clan, De La Soul, Devin The Dude, Dam Funk, Jeru The Damaja czy Rob Swift. Dwukrotnie w 2011 i 2012 był głównym DJ'em podczas trwającego dwa dni Orange Warsaw Festival, w którym uczestniczyli artyści: Jamiroquai, Skunk Anansie, Moby, Lauryn Hill, The Prodigy, Linkin Park, Garbage czy Plan B.

Zagrał na wielu imprezach specjalnych takich, jak: Afterparty po koncertach Wu Tang Clan czy 50 Cent?a, Step Up 2 Hip-Hop New Style Dance Battle przygotowanej wspólnie z wytwórnią filmową Monolith, Record Store Day 2012-13, czy wszystkich edycjach imprez Alkopoligamii.

MYSTIC NIGHTS to flagowy cykl sobotnich imprez w BOOGALOO.
Za deckami wystąpią gwiazdy największego formatu. Autorzy cyklu stworzyli bliźniacze imprezy w Berlinie, Moskwie, Meksyku i na Bali, tak więc jest to część znakomitej międzynarodowej całości, rozpoznawalna przez imprezowiczów z wielu stron świata. Mystic Nights to idealnie skomponowana mieszanka najbardziej tanecznych gatunków: reggae, dancehall, hip-hop i funk, która sprawi, że bardzo ciężko będzie zejść z parkietu wcześniej niż po wschodzie słońca.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej