Going. | Metallica Tribute Show - Klub Graffiti

Metallica Tribute Show

19:00 | Czwartek, 14 września 2017
Klub Graffiti

Koncert

od 25 zł

od 25 zł

14.09.2017 (czwartek) drzwi 18:00, start 19:00
Klub Graffiti, Al. Piłsudskiego 13, Lublin

Bilety:
25 zł przedsprzedaż stacjonarna w klubie
35 zł w dniu koncertu
________________________________________
Po razie pierwszym mocą batalionu ciężkich walców drogowych ze stolicy Ukrainy nadciąga do Lublina kapela, która zrobi takie show jakiego te miasto dawno nie widziało! Zagra SCREAM INC. – kwartet z Kijowa który nosi oficjalnie zatwierdzone miano „official Metallica tribute band”! A to już nie przelewki!
Usłyszymy wszystkie najpotężniejsze klasyki legendy thrash metalu z Los Angeles zagrane tą samą energią jaką ich idole mieli w ich wieku i z brzmieniem tak bliskim oryginałowi, jak to tylko możliwe!

Scream Inc. istnieje od 2008 r i osiągneli wielki sukces we wszystkich krajach byłego Związku Radzieckiego, stając się najbardziej znaczącym tribute-band’em z Europy Wschodniej. Świadczą o tym choćby wyprzedane koncerty wszędzie gdzie grają. Ich kanał na portalu Youtube jest wysoce oceniany i oglądany w Stanach Zjednoczonych i Europie głównie ze względu na wysoką jakość produkcji. Jest też pierwszym i jedynym tribute-band’em który ma w dorobku symfoniczny koncert S&M. Jednen z najbardziej udanych koncertów zespołu odbył się 17 kwietnia 2016 w „Moskwa Kremlin Palace”, gdzie na widowni zasiadło ponad 6.000 osób! Ten show stał się najliczniejszym w historii koncertem-hołdem dla Metalliki. Obecnie SCREAM INC. jest w trasie po Europie Wschodniej i Zachodnie. Nie przegapcie okazji, aby zobaczyć najlepszych tribute band Metalliki w historii!

członkowie:
Maxim Rozkrut – gitara rytmiczna i wokal
Andrei Głębokie – perkusja
Mikhail Rubanov – gitara prowadząca
Taras Karpenko – gitara basowa

https://vk.com/screaminc
https://www.facebook.com/screaminccc
https://www.youtube.com/screaminc

Pobierz Going. i miej miejski kalendarz zawsze pod ręką.
więcej
  wysoka     osiagneli     stajac     jaka     jest     lublinbilety25     chocby     historii     energia     widzialo     klubie35     drogowych     thrash     najpotezniejsze     ukrainy     przegapcie     trasie     youtube     drzwi     przelewki     gitara     angeles     rubanov     kijowa     1800     pilsudskiego     wokalandrei     stal     sama     najlepszych     pierwszym     koncerty