Going. | 600V & Mystic Bo Mystic Roots - Boogaloo

600V & Mystic Bo Mystic Roots

21:00 | Piątek, 29 sierpnia 2014

Boogaloo

Impreza

Free

Free

Impreza Unity Sessions to pierwsze spotkanie, które prezentuje wspólne występy polskich, rosyjskich i niemieckich DJ?ów. W ramach tego cyklu chcemy pokazać, ze porozumienie ponad tradycyjnymi podziałami - na przykład na poziomie kultury muzycznej - zdecydowanie ma miejsce! Na sporach politycznych tracą zawsze zwykli ludzie a zyskuje ten, kto na nich zarabia. Nie chcemy dać się wciągnąć w tę grę!

600V
Pierwszy polski dj i producent hip-hopowy. 600V dzieli swoją działalność na dwie płaszczyzny: 1. Produkcja muzyczna. W skład tego procesu wchodzi kompozycja, aranżacja, mix, realizacja muzyczna, i mastering. Jako producent 600V może poszczycić się największym katalogiem szeroko rozpoznawalnych w Polsce utworów z gatunku rap/hip-hop.

Na płaszczyźnie scenicznej i medialnej 600V daje o sobie znać jako zapracowany dj oraz pomysłodawca imprez muzycznych ze stałym naciskiem na ich kulturotwórczy aspekt. Od 1993 roku współtworzył wraz z Bogną Świątkowską audycję ?Kolorszok?, która była bezpośrednią przyczyną polskiej eksplozji kultury hip-hop w latach 90tych.

Dj 600V na stałe jest związany z wytwórnią Prosto będącą właścicielem 10-tego najpopularniejszego na świecie internetowego kanału muzycznego ? ProstoTv. Jest to jednocześnie najpopularniejszy polski kanał na youtube.com.
Ze względu na swój dorobek artystyczny oraz jego dominującą pozycję nazywany jest przez środowisko legendą kultury hip-hop w Polsce.

MYSTIC BO MYSTIC ROOTS (Berlin)
Znawca tropikalnych melodii i egzotycznych dźwięków. Grał z The Wailers, zespołem Boba Marleya, Luciano i Buju Banton, Dawn Penn. Gospodarz Sunday Selection w Berlinie i organizator Mystic Nights w Meksyku, Moskwie i na Bali. Część jamajskiego przemysłu muzycznego. Spod jego dłoni wyszło wiele legendarnych produkcji reggae. Rozpoznawalna, światowa marka, która współtworzy Boogaloo Beach Bar.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej