Going. | Therion + Imperial age, Null Positiv - B90

Therion + Imperial age, Null Positiv

19:00 | Niedziela, 18 marca 2018
B90

Koncert

od 95 zł

od 95 zł

Już w połowie marca do Polski powróci legenda symfonicznego metalu – THERION! Szwedzki zespół promować będzie pierwszy od sześciu lat nowy album studyjny, metal-operę „Beloved Antichrist”. Przed Therionem wystąpią Rosjanie z IMPERIAL AGE, również z metal-operą „The Legacy Of Atlantis” oraz niemiecki NULL POSITIV. Zapraszamy na koncerty we Wrocławiu, Warszawie i Gdańsku!

THERION
+ IMPERIAL AGE, NULL POSITIV

18.03.2018 B90 / Gdańsk
95 pln http://pwevents.pl/bilety/therion-imperial-age-b90gdansk/537/101
105 pln Ticketpro, Eventim, Ebilet, Biletomat.pl, punkt Lotto (CH Manhattan)
115 pln w dniu koncertu

* * *

Therion – szwedzki zespół uznawany za prekursora i jednego z najsłynniejszych na świecie wykonawców symfonicznego metalu ponownie wystąpi w Polsce na aż trzech koncertach: we Wrocławiu, Warszawie i Gdańsku! Członkowie grupy darzą Polskę szczególnym sentymentem, a i okazja jest szczególna. Zespół zaprezentuje bowiem materiał z nadchodzącej płyty studyjnej, pierwszej od ponad pięciu lat! Podobnie jak poprzedni album „Les fleurs du mal”, nowe wydawnictwo Theriona będzie utrzymane w konwencji metal-operowej. Czego można spodziewać się po tytule „Beloved Antichrist”? Zespół znany jest z inspiracji okultyzmem, kabałą i mitologią starożytną w warstwie tekstowej, a lista muzycznych stylistyk, którymi wzbogacali konwencję symfonicznego metalu obejmuje jazz, pop, industrial i wiele innych. Po ostatniej płycie złożonej z klasyków francuskiego chanson można spodziewać się, że będziemy bardzo zaskoczeni. Kolejne eksperymenty? A może powrót do deathmetalowych korzeni? To trzeba usłyszeć na żywo - premiera nowej płyty w styczniu 2016, a już w marcu trasa po Polsce!
IMPERIAL AGE
Imperial Age to pochodzący z Rosji septet wykonujący symfoniczny metal z elementami muzyki ludowej. Zespół został założony w 2012 przez klawiszowca i wokalistę Aleksandra „Aora” Osipowa. Obecny skład ustalił się po dołączeniu wokalistki – śpiewaczki operowej Aleksandry Sidorowej. Imperial Age mają na koncie trasy m.in. z Paradise Lost, Tarją Turunen (Nightwish) oraz Therionem. Na koncertach w Polsce również zaprezentują metal-operę pt. „The Legacy Of Atlantis”.

Pobierz Going. i miej miejski kalendarz zawsze pod ręką.
więcej
  przez     koncie     gdansk95     podobnie     starozytna     grupy     tytule     okultyzmem     wiele     antichrist     marca     polske     tekstowej     prekursora     metaloperowej     kabala     przed     muzycznych     wystapi     metalopera     industrial     metalopere     powrot     konwencje     uznawany     marcu     material     studyjny     muzyki     nowe     mozna     powroci