Going. | Otwórzmy Serce vol.1: Bitamina - Serce

Otwórzmy Serce vol.1: Bitamina

21:00 | Piątek, 6 października 2017
Serce

Koncert

35 zł

35 zł

Nie mogliśmy wyobrazić sobie lepszego otwarcia Serca, niż zaproszenie w nasze progi najbardziej vibe’owego składu krajowej sceny. Bitamina otworzy nasz klub już w piątek, 6 października. Widzimy się pod sceną!

Bitamina powstała z przyjaźni i miłości do muzyki. Słychać to w tekstach i w produkcji bitów.

Nie patrząc na mody i trendy, pracują nad swoją muzyką. Mimo, iż zupełnie nie zabiegają o promocję i zaistnienie w social mediach, wokół tej trójki tworzy się rzesza bardzo oddanych fanów. Doceniają oni wrażliwość i szczerość, które nie pozwalają pozostać obojętnym.

Ich pierwszym albumem są „Listy Janusza”, utrzymane w stylistyce eksperymentalnego hip-hopu, ocierające się o jazz, pełne gier słownych autorstwa Piotra Sibińskiego. W 2014 ukazuje się cyfrowo album „Plac Zabaw”. Wywołuje on spore zamieszanie i zainteresowanie wielu dziennikarzy muzycznych i osób ze środowiska.

Pozytywne reakcje są motywacją do pracy nad kolejnymi produkcjami. Powstaje instrumentalny album „C” gdzie artyści pokazuja swój kunszt w tworzeniu ciekawych i połamanych bitów, zakakują samplami i jazzowym klimatem.

Kolejna produkcja to „Kawalerka”, kontynuacja „Placu Zabaw”. Jest to album bardziej piosenkowy, opowiadający o potknięciach i pierwszych krokach stawianych samemu, krok poza dziecinne podwórko.

Klimatyczne afterparty zapewni natomiast nowa twarz w ekipie Kalejdoskop Records – Awgs. Sampluje, komponuje, gra na perkusji i syntezatorach. Urodził się w Opolu, mieszka i pracuje w Warszawie. Jego rejony to soul, jazz, alternatywny hip-hop czy elektronika. Czerpie inspiracje bezpośrednio ze sceny bitowej w Los Angeles, gdzie fascynują go tacy beatmakerzy jak Knxwledge czy Flying Lotus.

Uber
Przy zakupie biletu dodatkowo otrzymujesz zniżkę 50% na pierwszy przejazd do 15 zł. Kod możesz wykorzystać do 30 dni od wpisania, maksymalnie do końca 2017 roku.
Pobierz Going. i miej miejski kalendarz zawsze pod ręką.
więcej
  zapewni     piosenkowy     scena     bitow     pelne     ciekawych     zakakuja     polamanych     knxwledge     sibinskiego     tacy     ocierajace     perkusji     ukazuje     trendy     soul     klub     opolu     2014     hiphop     warszawie     afterparty     wyobrazic     powstala     swoja     utrzymane     obojetnymich     oddanych     patrzac     samemu     krok     natomiast