Going. | Żarcie Na Kółkach: Pożegnanie Sezonu w Bezogródku - Bezogródek Food Truck Park

Żarcie Na Kółkach: Pożegnanie Sezonu w Bezogródku

12:00 | Sobota, 23 września 2017
Bezogródek Food Truck Park

Jedzenie

Free

Free

Lato, lato i po lecie. Ptaki powoli odlatują na zimę... więc i my żegnamy się z Wami ;) To ostatni dzwonek, aby napełnić brzuchy pysznościami z food trucków. 23 i 24 września w krakowskim Bezogródku, po raz ostatni w tym sezonie, zjadą się mobilne restauracje serwujące dania z najróżniejszych stron świata. Przez cały sezon było smakowicie i światowo, więc tak będzie i tym razem.

W tym roku królowały trucki serwujące dania rodem z Tajlandii, Korei, Węgier czy Meksyku. Z pewnością i takie wozy zjadą się podczas nadchodzącego zlotu w Krakowie. Nie zabraknie również klasyków, czyli burgerów, zapiekanek i frytek. Pojawią się także trucki serujące dania wegetariańskie i bezglutenowe. W jednym miejscu, pojawi się tyle propozycji, że każdy znajdzie coś dla siebie. Nikogo nie pozostawimy głodnym!

Zapiszcie datę i wpadajcie, aby po raz ostatni spałaszować foodtruckowe rozmaitości!

Zgłoszenia dla food trucków:
http://zarcienakolkach.goingapp.pl/zakonczeniesezonu_krakow

Pobierz Going. i miej miejski kalendarz zawsze pod ręką.
więcej
  pysznosciami     zlotu     czyli     bylo     pojawia     bezogrodku     pewnoscia     tyle     takze     najrozniejszych     truckowhttpzarcienakolkachgoingappplzakonczeniesezonu_krakow     nikogo     sezon     lecie     frytek     wpadajcie     burgerow     kazdy     przez     brzuchy     rozmaitoscizgloszenia     tajlandii     rodem     meksyku     zjada     sezonie     rowniez     podczas     siebie     miejscu     krolowaly     razemw