Going. | Żarcie Na Kółkach: Pożegnanie Sezonu w Bezogródku - Bezogródek Food Truck Park

Żarcie Na Kółkach: Pożegnanie Sezonu w Bezogródku

12:00 | Sobota, 23 września 2017
Bezogródek Food Truck Park

Jedzenie

Free

Free

Lato, lato i po lecie. Ptaki powoli odlatują na zimę... więc i my żegnamy się z Wami ;) To ostatni dzwonek, aby napełnić brzuchy pysznościami z food trucków. 23 i 24 września w krakowskim Bezogródku, po raz ostatni w tym sezonie, zjadą się mobilne restauracje serwujące dania z najróżniejszych stron świata. Przez cały sezon było smakowicie i światowo, więc tak będzie i tym razem.

W tym roku królowały trucki serwujące dania rodem z Tajlandii, Korei, Węgier czy Meksyku. Z pewnością i takie wozy zjadą się podczas nadchodzącego zlotu w Krakowie. Nie zabraknie również klasyków, czyli burgerów, zapiekanek i frytek. Pojawią się także trucki serujące dania wegetariańskie i bezglutenowe. W jednym miejscu, pojawi się tyle propozycji, że każdy znajdzie coś dla siebie. Nikogo nie pozostawimy głodnym!

Zapiszcie datę i wpadajcie, aby po raz ostatni spałaszować foodtruckowe rozmaitości!

Zgłoszenia dla food trucków:
http://zarcienakolkach.goingapp.pl/zakonczeniesezonu_krakow

Pobierz Going. i miej miejski kalendarz zawsze pod ręką.
więcej
  rozmaitoscizgloszenia     tyle     siebie     dania     zlotu     dzwonek     bezogrodku     pojawia     krakowskim     rodem     wrzesnia     zabraknie     miejscu     krakowie     sezonie     truckow     pysznosciami     meksyku     czyli     stron     wami     znajdzie     roku     foodtruckowe     nadchodzacego     caly     wpadajcie     zapiekanek     wegier     swiata     mobilne     zegnamy