Going. | Białas x Lanek + Wiatr / Tour de Polon - MegaClub

Białas x Lanek + Wiatr / Tour de Polon

20:00 | Sobota, 21 października 2017
MegaClub

Koncert

35 zł

35 zł

21.10.2017
MegaClub Katowice
Żelazna 15

Wejście od 20:00
musisz miec 16 lat aby wejść na koncert.

SB Maffija Label, SOLD OUT Agencja oraz MegaClub zapraszają na koncert!

Po solowym, dziś już platynowym, krążku H8M4, Białas postarał się o kolejny sztos. W wyniku współpracy z wizjonerem muzyki i rapowym człowiekiem renesansu - Lankiem powstał pierwiastek chemii twórczej POLON.

Teraz Białas z Lankiem ruszają na wieloetapowy wyścig koncertowy, organizowany cyklicznie w każdy weekend na terenie całej Polski. Tour de Polon jest jednym z najbardziej prestiżowych wydarzeń muzycznych w Polsce. Za dekami stanie legandarny DJ Johny.

Pit-stop planowany jest w Katowicach. Przed koncertem głównym na scenie pojawi świeży powiew SB Maffiji - Wiatr.

Trasa koncertowa Tour de Polon to doskonała okazja, żeby zobaczyć jak na żywo zabrzmi materiał z przepełnionej bangerami nowej płyty. Zostawiając peleton daleko za plecami Białas i Lanek mają zamiar dotrzeć do najdalszych zakątków kraju w rekordowym tempie. Chyba nie chcielibyście tego przegapić?"

UWAGA!

Udział w koncercie grozi napromieniowaniem radioaktywnym!

-------------------------------
BIAŁASA i LANKA łączą niespożyte pokłady kreatywności, którą czasem jest w stanie wyzwolić prosty impuls, a jej owocem w przeciągu kilkudziesięciu minut może stać się przyszły hit. Kilka miesięcy spędzonych wspólnie w studio przyniosło taki ogrom materiału, że problemem w finalizacji tracklisty stała się... klęska urodzaju. Obydwaj spotkali się w najwyższej dyspozycji i tak też brzmi efekt. Jest to niewątpliwy atak na klasyk.

POLON to próba wprowadzenia polskiego akcentu do brzmienia europejskiej hip-hopu i okiełznania niemal nieograniczonych możliwości dla dobra materiału - tak aby różnorodność pogodzić ze spójnością, brawurę ze real talkiem, a osiedlówę z wrażliwością. O sile oddziaływania najbardziej polskiego z pierwiastków przekonacie się odpalając jeden z najmocniejszych albumów ostatnich lat w polskim rapie. Nadchodzi POLON!

Gościnnie na krążku pojawili się: Quebonafide, Paluch, Sitek, Bedoes oraz wokalistka ZUI.

------------------------------------
SB-support:
Wiatr - świeży powiew z Krakowa w SB Maffiji. Pochodzący z Małopolski młody kot zjednał sobie sympatię fanów serią kawałków udostępnionych na oficjalnym profilu SB, potwierdzając swój duży potencjał na przyszłość. Zwrócił na siebie uwagę przy okazji organizowanego przez TomBa i SB Maffiję konkursu OUTFEAT, w którym jego umiejętności wyróżniały się na tle konkurencji i zostały docenione przez wielce szanowne jury. Naturalny luz w nawijce w połączeniu z dużym talentem do tworzenia chwytliwych i zostających w głowie melodii, doskonałe ucho do bitów oraz skill wyuczony w czasach, kiedy Wiatr zaczynał jako DJ, sprawiają, że na jego kolejne ruchy czeka rosnąca liczba fanów.

Wiatr planuje wytłoczyć CD z doskonale przyjętymi numerami “Wiatr w SB” oraz rozpoczęcie prac nad swoim debiutanckim krążkiem. A to dopiero początek!


Patronat medialny: Glamrap

Pobierz Going. i miej miejski kalendarz zawsze pod ręką.
więcej
  material     plyty     dekami     legandarny     kreatywnosci     niespozyte     megaclub     glowie     wyscig     brawure     dotrzec     polsce     jury     polongoscinnie     debiutanckim     oraz     lanka     pochodzacy     postaral     zakatkow     glamrap     koncertpo     potwierdzajac     jednym     krazku     przy     czeka     peleton     ostatnich     maffija     spedzonych     akcentu