Going. | ROBERT GLASPER TRIO / WWW 2018 before party - Teatr WARSawy

ROBERT GLASPER TRIO / WWW 2018 before party

19:00 | Niedziela, 26 listopada 2017
Teatr WARSawy

Koncert

85 zł

85 zł

Start sprzedaży biletów: 8 września (piątek), 11:00.

Tradycją już jest, że Festival WWW rozgrzewa się jesienią w ramach cyklu beforów. Po spotkaniu z Forest Swords (25.10) oraz FEEL MY BICEP i Ross From Friends (24.11) przyjdzie pora na ostatni z beforów w klimacie jazzu. Ponownie w Teatrze WARSawy, tym razem z zupełnie innym brzmieniem przygotowujemy się do festiwalu, który przybywa do Warszawy ponownie na przełomie lutego i marca 2018.

Rober Glasper to jeden z najciekawszych jazzowych muzyków ostatnich lat. W trakcie ponad dziesięcioletniej kariery amerykański muzyk był nominowany sześciokrotnie do nagrody Grammy zdobywając tę statuetkę trzy razy. Glasper jest znany ze swojej miłości nie tylko do jazzu, ale też do hip-hopu. Przez lata współpracował z najciekawszymi raperami takimi jak Mos Def,Kanye West, Kendrick Lamar czy MF DOOM.
W ramach beforu World Wide Warsaw muzyk zawita do Warszawy po raz pierwszy.

Bilety dostępne od 8.09: http://going.pl/glaspertrio-www

Uber
Przy zakupie biletu dodatkowo otrzymujesz zniżkę 50% na pierwszy przejazd do 15 zł. Kod możesz wykorzystać do 30 dni od wpisania, maksymalnie do końca 2017 roku.
Pobierz Going. i miej miejski kalendarz zawsze pod ręką.
więcej
  ross     nominowany     festival     najciekawszych     sprzedazy     razem     cyklu     from     beforu     wrzesnia     ostatni     kariery     1100tradycja     marca     wide     znany     dostepne     warsawy     west     piatek     razy     najciekawszymi     beforow     2411     forest     ktory     kendrick     przygotowujemy     wspolpracowal     grammy     defkanye     httpgoingplglaspertriowww