Going. | ROBERT GLASPER TRIO / WWW 2018 before party SOLD OUT - Teatr WARSawy

ROBERT GLASPER TRIO / WWW 2018 before party SOLD OUT

19:00 | Niedziela, 26 listopada 2017
Teatr WARSawy

Koncert

65 zł

65 zł

Start sprzedaży biletów: 8 września (piątek), 11:00.

Tradycją już jest, że Festival WWW rozgrzewa się jesienią w ramach cyklu beforów. Po spotkaniu z Forest Swords (25.10) oraz FEEL MY BICEP i Ross From Friends (24.11) przyjdzie pora na ostatni z beforów w klimacie jazzu. Ponownie w Teatrze WARSawy, tym razem z zupełnie innym brzmieniem przygotowujemy się do festiwalu, który przybywa do Warszawy ponownie na przełomie lutego i marca 2018.

Rober Glasper to jeden z najciekawszych jazzowych muzyków ostatnich lat. W trakcie ponad dziesięcioletniej kariery amerykański muzyk był nominowany sześciokrotnie do nagrody Grammy zdobywając tę statuetkę trzy razy. Glasper jest znany ze swojej miłości nie tylko do jazzu, ale też do hip-hopu. Przez lata współpracował z najciekawszymi raperami takimi jak Mos Def,Kanye West, Kendrick Lamar czy MF DOOM.
W ramach beforu World Wide Warsaw muzyk zawita do Warszawy po raz pierwszy.

Bilety dostępne od 8.09: http://going.pl/glaspertrio-www

Pobierz Going. i miej miejski kalendarz zawsze pod ręką.
więcej
  jazzu     ponad     piatek     znany     lutego     2018rober     statuetke     jesienia     wrzesnia     lamar     raperami     razem     dostepne     festival     wide     rozgrzewa     teatrze     wspolpracowal     marca     grammy     pierwszybilety     klimacie     defkanye     trzy     forest     przez     muzyk     sprzedazy     jeden     warsaw     swords     innym