Going. | ROBERT GLASPER TRIO / WWW 2018 before party SOLD OUT - Teatr WARSawy

ROBERT GLASPER TRIO / WWW 2018 before party SOLD OUT

19:00 | Niedziela, 26 listopada 2017
Teatr WARSawy

Koncert

65 zł

65 zł

Start sprzedaży biletów: 8 września (piątek), 11:00.

Tradycją już jest, że Festival WWW rozgrzewa się jesienią w ramach cyklu beforów. Po spotkaniu z Forest Swords (25.10) oraz FEEL MY BICEP i Ross From Friends (24.11) przyjdzie pora na ostatni z beforów w klimacie jazzu. Ponownie w Teatrze WARSawy, tym razem z zupełnie innym brzmieniem przygotowujemy się do festiwalu, który przybywa do Warszawy ponownie na przełomie lutego i marca 2018.

Rober Glasper to jeden z najciekawszych jazzowych muzyków ostatnich lat. W trakcie ponad dziesięcioletniej kariery amerykański muzyk był nominowany sześciokrotnie do nagrody Grammy zdobywając tę statuetkę trzy razy. Glasper jest znany ze swojej miłości nie tylko do jazzu, ale też do hip-hopu. Przez lata współpracował z najciekawszymi raperami takimi jak Mos Def,Kanye West, Kendrick Lamar czy MF DOOM.
W ramach beforu World Wide Warsaw muzyk zawita do Warszawy po raz pierwszy.

Bilety dostępne od 8.09: http://going.pl/glaspertrio-www

Pobierz Going. i miej miejski kalendarz zawsze pod ręką.
więcej
  zdobywajac     glasper     biletow     2018rober     nagrody     defkanye     jesienia     oraz     przybywa     milosci     sprzedazy     klimacie     ponad     jazzowych     ostatnich     festival     lata     przygotowujemy     kendrick     znany     jest     przez     przyjdzie     marca     razem     pora     bicep     2510     swojej     grammy     zupelnie     muzykow