Going. | ROBERT GLASPER TRIO / WWW 2018 before party SOLD OUT - Teatr WARSawy

ROBERT GLASPER TRIO / WWW 2018 before party SOLD OUT

19:00 | Niedziela
Teatr WARSawy

Koncert

65 zł

65 zł

Start sprzedaży biletów: 8 września (piątek), 11:00.

Tradycją już jest, że Festival WWW rozgrzewa się jesienią w ramach cyklu beforów. Po spotkaniu z Forest Swords (25.10) oraz FEEL MY BICEP i Ross From Friends (24.11) przyjdzie pora na ostatni z beforów w klimacie jazzu. Ponownie w Teatrze WARSawy, tym razem z zupełnie innym brzmieniem przygotowujemy się do festiwalu, który przybywa do Warszawy ponownie na przełomie lutego i marca 2018.

Rober Glasper to jeden z najciekawszych jazzowych muzyków ostatnich lat. W trakcie ponad dziesięcioletniej kariery amerykański muzyk był nominowany sześciokrotnie do nagrody Grammy zdobywając tę statuetkę trzy razy. Glasper jest znany ze swojej miłości nie tylko do jazzu, ale też do hip-hopu. Przez lata współpracował z najciekawszymi raperami takimi jak Mos Def,Kanye West, Kendrick Lamar czy MF DOOM.
W ramach beforu World Wide Warsaw muzyk zawita do Warszawy po raz pierwszy.

Bilety dostępne od 8.09: http://going.pl/glaspertrio-www

Pobierz Going. i miej miejski kalendarz zawsze pod ręką.
więcej
  raperami     teatrze     wide     beforu     httpgoingplglaspertriowww     jazzu     from     beforow     rozgrzewa     ponownie     amerykanski     przyjdzie     znany     lamar     pora     ostatni     warsaw     milosci     bicep     kendrick     lutego     swojej     ostatnich     najciekawszych     muzyk     szesciokrotnie     glasper     razy     dostepne     trzy     2411     przez