Going. | The cool kids - Cud nad Wisłą

Heineken City Nights - II Urodziny Flirtini: The cool kids (Sir Michael Rocks & Chuck Inglish / USA).

Ten wieczór będzie wyjątkowy bo to ostatnia impreza wakacji i drugie urodziny kolektywu Flirtini! Oto zaproszenie od bohaterów tego wieczoru:

Mijają 2 lata odkąd razem się bujamy. Przez ten czas zaprosiliśmy dla Was wieeelu świetnych artystów z całego świata. Idziemy dalej za ciosem. Na naszych drugich urodzinach zagrają najbardziej wyluzowani goście ze Stanów. The Cool Kids po raz pierwszy w Polsce!

Pochodzą z okolic Chicago. Jest ich dwóch, Chuck Inglish i Sir Michael Rocks, tworzą rap luźny, który docenili już m.in.: Diplo czy A-Trak, oferując Cool Kidsom oferty wydawnicze. Muzyka Chucka i Mike?ego często była wykorzystywany w reklamach, serialach i grach komputerowych. Na koncie mają nagrania z graczami typu Drake, Lil Wayne, Mac Miller, Yelawolf, Curren$y czy Pac Div. Dawno nikt nie był tak ?cool? jak te wieczne dzieciaki.

Po koncercie rzecz jasna balanga do rana - za sterami Flirtini i przyjaciele!

THE COOL KIDS
(Sir Michael Rocks & Chuck Inglish / USA)

Jedynak & Ment XXL (Flirtini)
Zeppy Zep (Heartbreaks & Promises)
Tort (Rasmentalism)
Invent (U Know Me)

Heineken wspólnie z Cudem Nad Wisłą, zaprasza na wyjątkową serię koncertów i imprez ? Heineken City Nights! Tego lata, w każdy sobotni wieczór na Bulwarze Flotylli Wiślanej zagrają nietuzinkowi artyści z całego świata, przenosząc brzmienia światowych metropolii do Warszawy.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej