Going. | H&M: Homies & Mumm feat. KUBAN - Prozak 2.0

H&M: Homies & Mumm feat. KUBAN

23:00 | Czwartek, 14 września 2017
Prozak 2.0

Impreza

30 zł

30 zł

Nic tak nie przemawia, za dobrą zabawą jak szampan i ciekawa selekcja muzyczna, tak jak nic nie mówi "czwartek" jak Prozak 2.0. Podczas nowego cyklu stawiamy na mariaż świeżych bangerów zza oceanu, z wybuchającymi korkami od butelek i koncertami najlepszych polskich gwiazd - nie tylko ze sceny rap. Bądźcie gotowi na wiele ciekawych imprez tematycznych przy których będziemy łączyć siły z wieloma topowymi inicjatywami.
A skoro już wspomnieliśmy o występach live, wszelkie koncerty, które odbywać się będą w czwartki na -2 mają ograniczoną pule biletów do 200 sztuk. Za dekami staną rezydenci Prozaka z najświeższymi playlistami a ich selekcja zapewne zaskoczy nie jednego stałego bywalca, jak i gościa który będzie u nas pierwszy raz.

Imprezę nakręca G.H. Mumm, a wiec mamy dla Ciebie propozycję.
Masz urodziny, bądź po prostu chcesz spotkać się wiekszym gronie znajomych?
Zrób u nas rezerwacje na minimum 20 osób, a odstajesz od nas szampan oraz kilka butelek zmrożonej wódeczki zupełnie free. Kuszące?

Jako że "don Kubano to już jest marka" niczym najlepszy francuski trunek, tak wiec na inaugurację naszego nowego cyklu zaprosiliśmy naszego dobrego znajomego, istną stajnie hitów. Kuban w 2.0!

https://www.facebook.com/Kubannn/
-------------------------------------------

Bilety dostępne będą elektronicznie oraz do zakupu w klubie od piątku. Cena: 30 PLN
Ilość biletów: 200 sztuk, nie przewidujemy możliwości rozszerzenia tej puli. Wstęp +18.

Pobierz Going. i miej miejski kalendarz zawsze pod ręką.
więcej
  gwiazd     zabawa     nowego     kilka     rozszerzenia     czwartki     mariaz     marka     razimpreze     mumm     wodeczki     oraz     kuban     szampan     topowymi     stalego     goscia     przewidujemy     pierwszy     wieloma     podczas     najlepszych     swiezych     biletow     dostepne     prostu     znajomych     korkami     ktore     zapewne     bangerow     wszelkie