Going. | Warsztaty Slamowe - Pogłos

Zapraszamy 30 września na bezpłatne warsztaty slamowe! Już 5 pazdziernika wracają do Pogłosu regularne slamy, organizowane przez SLAM.ART.PL, będzie więc okazja wykorzystać nowe umiejętności w praktyce.

Podczas zajęć uczestnicy będą przygotowywani do występu na slamie poetyckim. Dowiedzą się: czym jest slam, jakie występy się na slamie podobają, jak pisać z myślą o występach na scenie.
Wśród ćwiczeń znajdą się zadania na pisanie kreatywne czy występowanie pod presją.

Zajęcia poprowadzi Grzegorz Bruszewski Estragon, związany ze slamową sceną od początku jej istnienia w Polsce. Jest organizatorem slamów od dekady. Prowadził warsztaty w Paryżu i Madrycie, Zakopanym i Turku oraz w wielu innych miejscach. Występował na międzynarodowych slamach od Madrytu po Tokio. Brał udział w Coupe de Monde w Bobigny. Nagrał dwie płyty z poezją spoken word.

Zgłoszenia, pytania: grzegorz.estragon@gmail.com

//
sala biała na 1. piętrze
12:00 - 16:00
udział bezpłatny

Pobierz Going. i miej miejski kalendarz zawsze pod ręką.
więcej
  pisac     dwie     tokio     zapraszamy     zajec     zakopanym     bedzie     prowadzil     mysla     madrycie     bruszewski     slamowe     slamartpl     spoken     wystepowal     oraz     praktycepodczas     turku     wiec     miejscach     wystepu     jest     madrytu     slam     bobigny     1600udzial     scena     wykorzystac     organizowane     kreatywne     czym     poezja