Going. | Warsztaty Slamowe - Pogłos

Zapraszamy 30 września na bezpłatne warsztaty slamowe! Już 5 pazdziernika wracają do Pogłosu regularne slamy, organizowane przez SLAM.ART.PL, będzie więc okazja wykorzystać nowe umiejętności w praktyce.

Podczas zajęć uczestnicy będą przygotowywani do występu na slamie poetyckim. Dowiedzą się: czym jest slam, jakie występy się na slamie podobają, jak pisać z myślą o występach na scenie.
Wśród ćwiczeń znajdą się zadania na pisanie kreatywne czy występowanie pod presją.

Zajęcia poprowadzi Grzegorz Bruszewski Estragon, związany ze slamową sceną od początku jej istnienia w Polsce. Jest organizatorem slamów od dekady. Prowadził warsztaty w Paryżu i Madrycie, Zakopanym i Turku oraz w wielu innych miejscach. Występował na międzynarodowych slamach od Madrytu po Tokio. Brał udział w Coupe de Monde w Bobigny. Nagrał dwie płyty z poezją spoken word.

Zgłoszenia, pytania: grzegorz.estragon@gmail.com

//
sala biała na 1. piętrze
12:00 - 16:00
udział bezpłatny

Pobierz Going. i miej miejski kalendarz zawsze pod ręką.
więcej
  monde     pazdziernika     jest     pietrze1200     slam     turku     slamowa     praktycepodczas     wordzgloszenia     czym     cwiczen     spoken     wiec     plyty     wracaja     organizatorem     miedzynarodowych     sceniewsrod     zajec     podobaja     nagral     grzegorzestragongmailcomsala     zwiazany     poetyckim     presjazajecia     istnienia     wystepowal     madrycie     dekady     prowadzil     wrzesnia     slamy