Going. | Leśna Strona Dźwięku # Dj Green Jesus - Klub Zmiana Klimatu

Leśna Strona Dźwięku # Dj Green Jesus

22:00 | Piątek, 15 września 2017
Klub Zmiana Klimatu

Impreza

TBA

TBA

Tego dnia/tej nocy będzie miał pecha ten, kto nie usłyszy na własne uszy tego, co Zielony ma do zagrania! A będą same perłowe perełki, nowalijki zmieszane z wysezonowanymi smakołykami i setki pięknych półnut o w różnych tonacjach i skalach, które wmasują w nasze serca Leśne Dźwięki serwowaną przez GreenJesusa i jego Same Piękne Dźwięki!
Tak więc nućmy pod nosem „Uhu, Uhu!” i do zobaczenia w niezmiennie w Zmianie!

„My jesteśmy Rada Puchaczy,
Rada Puchaczy, Rada Puchaczy.
Każdy w lesie wie co to znaczy,
wie co to znaczy, wie co to znaczy.
My żądamy w lesie posłuchu
Uhu, Uhu.
Od maluchów aż do staruchów.
Kto się leni, kto się próżniaczy
Kto się próżniaczy, kto się próżniaczy
Ten dostanie od nas po uchu
Uhu, Uhu.”

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
DJ Green Jesus
Zapalony grzybiarz, leśnik, miłośnik przyrody, zielarz i aptekarz w jednym. Znawca tematu, przyjaciel zwierząt i roślin. Muzycznie nie do podrobienia, oryginalnie ubrany i nienagannie uczesany. Warszawiak, który odkrywszy swoje białostockie korzenie, gdzie stryj od strony prababki, po tym jak jej kochanek z kresów wschodzich zatrzymał się na dwa dni w pobliskiej wsi, ożeniwszy się z jej siostrą, potajemnie chodził na spotkania zbieraczy owoców i tam poznał Jadwigę – moją w takim razie ciocię brata męża, po drugim juz slubie oczywiście, gdzie okazało się, że jego dziadek jest jej stryjem chrzestnym, czyli jego wujkiem. Proste! Głosząc dobre słowo GreenJesus wraca do Zmiany Klimatu z porcją muzyki, która nikogo nie zostawi w spokoju. Wszystkie chwyty dozwolone – od swingu, electroswingu, bluesa, twista , rock’n’rolla, hiphopu, reggae, ska , rockabilly, breakbeatu i bigbeatu. Będzie też drumandbass, house, funk, soul, a nawet jazz. Wszystko! Absolutnie wszystko co ma muzyczną duszę i taneczny dryg. Zapraszamy serdecznie na imprezę którą poleca Krajowy Instytut Zdrowia oraz Dobrego Samopoczucia. Jesienne wieczory jeszcze nie były tak przyjemne jak w ten! A to dzięki temu, że Człowiek z Lasu narobi hałasu!

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

9.12.2016 (piątek)
start 21:00
wstęp 5pln

Zmiana Klimatu, Ul. Warszawska 6, Białystok

Pobierz Going. i miej miejski kalendarz zawsze pod ręką.
więcej
  zielony     przez     prozniaczykto     kochanek     twista     kresow     zadamy     serdecznie     tonacjach     czlowiek     soul     pieknych     ozeniwszy     slubie     leni     lesie     absolutnie     zbieraczy     okazalo     ubrany     wszystkie     ktore     ktory     jadwige     znawca     jesienne     spokoju     brata     posluchuuhu     oraz     podrobienia     temu