Going. | Wegańska Kuchnia Społeczna + Swap Szafowy - Pogłos

Wegańska Kuchnia Społeczna + Swap Szafowy

16:00 | Niedziela, 17 września 2017
Pogłos

Jedzenie

0/15 zł

0/15 zł

Wegańska kuchnia społeczna + swap szafowy w Pogłosie!

Wpadnij z przygotowanym przez siebie roślinnym jedzeniem albo ubraniami, wymień przepisy, pogadaj, zjedz ile chcesz, podziel się i przygarnij coś od innych. To tak w dużym skrócie.

JAK TO DZIAŁA?

KUCHNIA SPOŁECZNA
Gotujesz w domu, przynosisz do Pogłosu i dzielisz się przy naszym szwedzkim stole swoimi popisowymi wegańskimi smakołykami (przekąski/ potrawki/ pasty/ ciasta/ wszystko, co jest 100% vegan).
Przy tym stole, ale też przy barze i na naszych kanapach możesz pogadać z innymi, wymienić się wegan przepisami i różnymi roślinnymi trickami.
A jeśli nie gotujesz wrzucasz do puszki 15 zł na Food Not Bombs Warszawa i też jesz za to ile chcesz. Może następnym razem Ty coś przygotujesz/ przyniesiesz?
(SALA BIAŁA, 16:00-20:00)

SWAP SZAFOWY
Robisz przegląd ubrań w swojej szafie. Wyciągasz wszystko, czego już nie nosisz, ale co do noszenia się jeszcze nadaje. Przynosisz te ubrania do Pogłosu na wymianę. My otwieramy przed Tobą „Szwedzką Szafę” – zostawiasz w niej to, co masz i bierzesz to, co Ci wpadnie w oko.
(SALA CZARNA, 16:00-18:00)


//
Osoby przynoszące jedzenie i ubrania na wymianę zapraszamy już od 15:00 tak, żeby zdążyły się ze wszystkim „rozłożyć”.
Na miejscu dostępne będą kuchenki indukcyjne i elektryczne oraz piec do podgrzewania jedzenia.

Pobierz Going. i miej miejski kalendarz zawsze pod ręką.
więcej
  przy     innymi     biala     szafowy     roznymi     ubran     przynosisz     szafie     przyniesieszsala     wyciagasz     masz     szwedzkim     przepisy     weganskimi     wpadnie     przygotowanym     osoby     wegan     zeby     przed     zapraszamy     poglosu     miejscu     food     16002000     jedzeniem     smakolykami     podgrzewania     szwedzka     toba     puszki     kanapach