Going. | Temper Temple - Hocki Klocki nad Wisłą

Temper Temple to eklektyczny projekt Kwazara i Kasi Malendy, muzyka do tańca i kontemplacji. Jesienią 2013 wydali album Love Strong.

W muzycznej świątyni temperamentu doszli do równowagi pomiędzy tym co żywiołowe i kojące, tajemnicze i bezpośrednie, sensualne i parkietowe.

Ona - posiadaczka magicznego, charakterystycznie zachrypniętego wokalu. Kochająca freestyle, udziela się w wielu stylach - od jazzu, poprzez elektronikę, funka, reggae, aż po rocka. Występowała w niezliczonej ilości klubów, na festiwalach, szklanym parkiecie, jak też w filharmonii... Rozśpiewana, pełna energii dusza, która znajduje ukojenie w harmonii.

On - gość muzycznie zajawiony każdym dobrym brzmieniem. Zakręcony zdolniacha z kilkunastoletnim doświadczeniem scenicznym a od kilku lat szczur studyjny. Miłośnik zarówno chaosu jak i estetycznego minimalizmu odnajdujący inspiracje w groovie. Nieprzewidywalny - zaraża i leczy tym co mu w duszy gra.

Razem z wyczuciem tworzą dźwięki z pogranicza alternatywnej elektroniki, zabarwionej łamanymi beatami, basem i soulem.

Jeśli jakimś cudem jeszcze ich nie słyszeliście na żywo razem, czas to nadrobić!
Tej nocy premierę będzie miał nowy singiel Temper Temple - Go all the way oraz jego remix dzieła tajemniczego Perfect Man.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej