Going. | DNF & Vnalogic - Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta

Już 29 września w sobotę zagrają u nas DNF & VNALOGIC, twórcy oraz współtwórcy wielu klubowych przebojów!

DNF & Vnalogic – dje, producenci na rynku muzycznym razem od połowy 2010 roku. Przez ostatnie lata współpracy zdążyli wylansować kilka swoich tracków takich jak I Go Back To Amsterdam, I Love Sex With My Ex czy Summer.

Ich muzyczne propozycje trafiają na track-listy dziesiątek, a może i setek DJ-ów w kraju i na świecie. Teledyski do ostatnich numerów pną się na listach hitów w Eska TV i 4fun.tv . Jak mało kto w Polsce trzymają rękę na pulsie klubowych trendów z powodzeniem nawiązując do brzmień Bounce i EDM dominujących na najważniejszych światowych festiwalach. Charakterystyczny styl, energia i kontakt z publicznością podczas setów live sprawiają, że ich rytmy, co weekend wyciskają siódme poty z klubowiczów szalejących na parkiecie.


**********************************

Eminem - The Real Slim Shady (DNF & Vnalogic Bootleg)
https://youtu.be/nlETipWuuHo?t=46s

DNF & Vnalogic - Shuffle Beat (Official Music Video)
https://youtu.be/RQVLuFj3SKA?t=33s

Data: 29 września 2017 r.
Miejsce: Hulakula (ul. Jagiellońska 82B)
Start: godz. 20:00
Lista FB za darmo. Zamknięcie listy o godzinie 19:00. Poza listą wstęp 10zł.

Uber
Przy zakupie biletu dodatkowo otrzymujesz zniżkę 50% na pierwszy przejazd do 15 zł. Kod możesz wykorzystać do 30 dni od wpisania, maksymalnie do końca 2017 roku.
Pobierz Going. i miej miejski kalendarz zawsze pod ręką.
więcej
  wielu     1900     sobote     podczas     brzmien     darmo     takich     propozycje     siodme     najwazniejszych     nawiazujac     godz     swiecie     zagraja     weekend     pulsie     httpsyoutubenletipwuuhot46sdnf     polowy     vnalogic     setow     shuffle     zamkniecie     bounce     wyciskaja     2010     publicznoscia     przez     bootleg     2000lista     real     teledyski     roku