Going. | DNF & Vnalogic - Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta

Już 29 września w sobotę zagrają u nas DNF & VNALOGIC, twórcy oraz współtwórcy wielu klubowych przebojów!

DNF & Vnalogic – dje, producenci na rynku muzycznym razem od połowy 2010 roku. Przez ostatnie lata współpracy zdążyli wylansować kilka swoich tracków takich jak I Go Back To Amsterdam, I Love Sex With My Ex czy Summer.

Ich muzyczne propozycje trafiają na track-listy dziesiątek, a może i setek DJ-ów w kraju i na świecie. Teledyski do ostatnich numerów pną się na listach hitów w Eska TV i 4fun.tv . Jak mało kto w Polsce trzymają rękę na pulsie klubowych trendów z powodzeniem nawiązując do brzmień Bounce i EDM dominujących na najważniejszych światowych festiwalach. Charakterystyczny styl, energia i kontakt z publicznością podczas setów live sprawiają, że ich rytmy, co weekend wyciskają siódme poty z klubowiczów szalejących na parkiecie.


**********************************

Eminem - The Real Slim Shady (DNF & Vnalogic Bootleg)
https://youtu.be/nlETipWuuHo?t=46s

DNF & Vnalogic - Shuffle Beat (Official Music Video)
https://youtu.be/RQVLuFj3SKA?t=33s

Data: 29 września 2017 r.
Miejsce: Hulakula (ul. Jagiellońska 82B)
Start: godz. 20:00
Lista FB za darmo. Zamknięcie listy o godzinie 19:00. Poza listą wstęp 10zł.

Pobierz Going. i miej miejski kalendarz zawsze pod ręką.
więcej
  hitow     music     zdazyli     82bstart     summerich     listach     lata     live     2010     oraz     rytmy     shady     moze     dziesiatek     beat     with     back     styl     tracklisty     tworcy     kraju     poza     energia     szalejacych     trzymaja     brzmien     rynku     httpsyoutubenletipwuuhot46sdnf     publicznoscia     slim     zagraja     kontakt