Going. | Bitamina @ Hydrozagadka - Hydrozagadka

Bitamina @ Hydrozagadka

19:00 | Sobota
Hydrozagadka

Koncert

40 zł

40 zł

Po emocjonalnych występach na letnich festiwalach Bitamina wraca pod strzechy. W Klubie Hydrozagadka w Warszawie zobaczymy się w sobotni wieczór. Wymagany wygodny strój, obuwie do tańca i przećwiczone teksty do wspólnego śpiewu. Przybywajcie gromadnie z dobrymi ludźmi, dodajmy tej jesieni trochę złota.

Drzwi 19:00
Support TBA: 19:30
Bitamina 20:30

Bitamina powstała z przyjaźni i miłości do muzyki. Słychać to w tekstach i w produkcji bitów. Wrażliwość z jaką trafia do słuchaczy jest zaskakująca, a wyśpiewane emocje odczuwa się bardzo osobiście.

Ich pierwszym albumem są „Listy Janusza”, utrzymane w stylistyce eksperymentalnego hip-hopu, ocierające się o jazz, pełne gier słownych autorstwa Piotra Sibińskiego. W 2014 ukazuje się cyfrowo album „Plac Zabaw”. Wywołuje on spore zamieszanie i zainteresowanie wielu dziennikarzy muzycznych i osób ze środowiska. Pozytywne reakcje są motywacją do pracy nad kolejnymi produkcjami. Powstaje instrumentalny album „C” gdzie artyści pokazują swój kunszt w tworzeniu ciekawych i połamanych bitów, zaskakują samplami i jazzowym klimatem. Kolejna produkcja to „Kawalerka”, kontynuacja „Placu Zabaw”. Jest to album bardziej piosenkowy, opowiadający o potknięciach i pierwszych krokach stawianych samemu, krok poza dziecinne podwórko.

Nie patrząc na mody i trendy, pracują nad swoją muzyką. Mimo, iż zupełnie nie zabiegają o promocję i zaistnienie w social mediach, wokół tej trójki tworzy się rzesza bardzo oddanych fanów. Doceniają oni wrażliwość i szczerość, które nie pozwalają pozostać obojętnym.

Dyskografia:
Listy Janusza (DIGI/CD 2013) (self release/Bandcamp)
Plac Zabaw (DIGI 2014) (self release/Bandcamp)
Plac Zabaw (CD/LP 2016) (Astigmatic Records)
C (DIGI/CD 2016) (Kalejdoskop Records)
Kawalerka (DIGI/CD/LP 2017) (Kalejdoskop Records)

bitamina.bandcamp.com
Bitamina
www.youtube.com/user/TheBitaminaC/videos
kalejdoskoprecords.com

Pobierz Going. i miej miejski kalendarz zawsze pod ręką.
więcej
  kolejna     fanow     jazzowym     autorstwa     wraca     patrzac     zupelnie     spiewu     krok     festiwalach     rzesza     pracy     potknieciach     emocjonalnych     zaistnienie     drzwi     muzyki     kolejnymi     hiphopu     artysci     wokol     podworko     zainteresowanie     utrzymane     dodajmy     mimo     klubie     gier     piotra     wrazliwosc     records     wielu