Going. | Breaking / Graffiti / Street Art - Hocki Klocki nad Wisłą

Breaking / Graffiti / Street Art

16:00 | Sobota, 30 sierpnia 2014

Hocki Klocki nad Wisłą

Inne

Free

Free

Juz 30 sierpnia będziemy mogli pożegnać okres wakacyjnych imprez na świeżym powietrzu nad brzegiem Warszawskiej Wisły!! Odbędzie się tam BREAKING, GRAFFITI oraz STREET ART JAM, byśmy mogli w fantastycznym, prawdziwie hip hopowym klimacie spotkać mnóstwo wspaniałych ludzi i podzielić się swoimi wrażeniami po różnorakich wakacyjnych wydarzeniach, wspólnie przetańczymy ostatnia sobotę wakacji, bez żadnych zbędnych kontestow, po prostu zabawa, uśmiech i moc wspaniałych wibracji. Oto lista części ekip które pojawia się tego niesamowitego dnia.

Jak tylko cenny czas im na to pozwoli, pojawią się również writerzy z Gdańska, których nie trzeba Wam przedstawiać.

Jeśli masz ochotę przyłączyć się do nas, nic nie stoi na przeszkodzie!!! Zapraszamy !!! DJ'S

Cent - znany DJ z Gdańska, który swoją przygodę z muzyka rozpoczął w pierwszej połowie lat dziewięćdziesiątych jako współzałożyciel legendarnej ekipy - DSC. Wziął udział w Dj Super Cuts - pierwszym turntablistycznym filmie w Polsce, na którym można podziwiać jego talent. Członek legendarnego zespołu Deluks, do dziś uznawany za najważniejszy skład hiphopowy z Trojmiasta. W 2004 roku współtworzył album PCP- "Północ - Centrum -Południe", który został uznany przez krytykę i otrzymał nagrodę Debiut Roku. Grał imprezy w Nowym Jorku, Holandii, Niemczech, Włoszech, Szwajcarii, Francji i niezliczonych klubach w Polsce. Dba o oprawę muzyczna na zawodach deskorolkowych, snowboardowych, bitwach b-boys. Supportowal wielkie osobistości takie jak: Smif?n Wessun, Busta Rhymes, Afura, Joey Starr (NTM), Beatnuts, legendarnych Beat Junkies, Scratch Perverts i Cut Killera. Grał swoje sety przed Freestylers, Featurecast, Deekline ,A Skillz czy Kid Fresh. Współpracował z wieloma ikonami polskiego rapu tj. JWP, Waco, Mor-wa, HG, WNB, Obywatel MC... Wydaje mixtapy. Miksuje przede wszystkim Rap, UK Garage, Breakbeat ,Miami Bass.

Risky - wierny wyznawca przewagi płyty winylowej nad nośnikami cyfrowymi. Zapalony digger oraz weteran graffiti. Członek takich ekip jak: MNS, DSE czy WTK. Ze swoimi płytami zdążył zwiedzić niemal wszystkie kluby w Warszawie i wielokrotnie wizytował lokale w różnych miastach Polski. Współtworzy duet didżejski Risky & Dook, specjalizujący się w syntezatorowym boogie i ciepłym disco. W setach nie gardzi również klasycznym hip-hopem, funkiem, electro czy housem z lat 80-tych, które pozostają dla niego najważniejszym źródłem inspiracji. Jego sety przepełnione są funkową energią, która wprawia do tańca nawet najbardziej opornych klubowiczów. Obecnie realizuje się jako promotor i współorganizator projektu Keep on searchin' oraz Dusty Diggers - sklepu z winylami. Suportował takie sławy jak: Al Kent, Akirahawks, Kenji Takimi, Eddie C, Tornado Wallace, Hunee, Dejoe, Dister i wielu znaczących artystów z kraju.

Mariano MBH


Breaking Crews:

Out Of Norm/CS
Kingz Of Warsaw
Sinior Skład Family
RockaFellaz
Cats Claw
Funky Masons
True Rokin Soul
Fly High
Sztewite Gang
Breaknuts
Funkrockass
Most Broken
Skill Fanatix
Wild Roses
Raw Bgirls
Cojonez Grandes
Husaria
Eudezet Skillz

Writers:
Goście specjalni!!!
-Od których czekamy na potwierdzenie.
Looney x Krik

Elroy x Ogryz
Felto x Pushe
Szyman SC x Rosja
Niebieski Robi Kreski x Szczerbak
Esze x Magic x Rise
Koxu x Phat

------------------------------------
Dodatkowo dołączył do Nas SinSen więc tym bardziej nie może Was zabraknąć.

Sinsen - raper-kosmita z Lublina. Nieustannie eksperymentujący artysta, którego sztuka wybiega poza ramy konwencjonalnego hip hopu.

Współtworzy i napędza zespoły Beton Jazz i Eskute. Solową działalność zainaugorował w 2011 roku mocnym nielegalem ?Hiphopotam? i licznymi nagraniami umieszczanymi w internecie.

Liryka Sinsena daleka jest od wersów pisanych z kalkulatorem w ręku. Psychodela i abstrakcja mieszają się z przyziemną logiką dając mieszankę, w której rzeczywistość zaciera się z magią. Ekspresyjne flow przykuwa uwagę słuchacza i sprawia, że trudno oderwać uszy od dźwięku, który tworzy specyficzny, mistyczny klimat. Przy tym jednoczesna zabawa słowem, czasem nawet beztroskie, celowe błędy językowe to cechy charakterystyczne dla jego stylu.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej