Going. | Zamykamy Podwórko - Podwórko Gdańsk

Równo trzy miesiące po otwarciu pora pożegnać się z Podwórkiem. Dziękujemy za tysiące zjedzonych porcji dań z całego świata, setki litrów wypitego piwa, wina i lemoniad oraz za tonę zabawy i przyjemnego czasu, które spędziliśmy w Waszym towarzystwie. Mamy nadzieję, że kilka przyjemnych wspomnień pozostanie w Waszych głowach. Oczywiście wracamy z przyszłym sezonie, w nowej i lepszej formie!

Po raz ostatni chcemy się z Wami spotkać i pokazać Wam najciekawsze inicjatywy kulinarne z całego Trójmiasta. Będą piękne powroty oraz kilku naszych stałcyh wystawców. W sobotę pokażemy Wam także fragment nowej przestrzeni, która sprawi, że w przyszłym roku deszcz nigdy już nie pokrzyżuje naszych planów.

W sobotę planujemy także pierwszą i ostatnią imprezę do białego rana, tak by móc należycie pożegnać się z Wami licznymi toastami.

Wszelkie szczegóły pojawią się tutaj niebawem lecz zapraszamy już dziś!

Wpaść do nas można jak zwykle z:
‍‍‍ z cała rodziną
z dzieciakiem lub nawet paroma
z ulubionym pupilem

Wspierają nas:
Trojmiasto.pl
Pitu Pitu Trójmiasto

#chodźnapodwórko

Pobierz Going. i miej miejski kalendarz zawsze pod ręką.
więcej
  czasu     pokazac     pozostanie     miesiace     towarzystwie     paroma     waszym     nalezycie     mozna     roku     przestrzeni     zjedzonych     wina     sprawi     lemoniad     setki     trojmiastochodznapodworko     cala     ostatni     kilka     pokazemy     litrow     otwarciu     kilku     przyszlym     sezonie     nawet     pokrzyzuje     dziswpasc     rodzina     sobote     pojawia