Going. | Zamykamy Podwórko - Podwórko Gdańsk

Równo trzy miesiące po otwarciu pora pożegnać się z Podwórkiem. Dziękujemy za tysiące zjedzonych porcji dań z całego świata, setki litrów wypitego piwa, wina i lemoniad oraz za tonę zabawy i przyjemnego czasu, które spędziliśmy w Waszym towarzystwie. Mamy nadzieję, że kilka przyjemnych wspomnień pozostanie w Waszych głowach. Oczywiście wracamy z przyszłym sezonie, w nowej i lepszej formie!

Po raz ostatni chcemy się z Wami spotkać i pokazać Wam najciekawsze inicjatywy kulinarne z całego Trójmiasta. Będą piękne powroty oraz kilku naszych stałcyh wystawców. W sobotę pokażemy Wam także fragment nowej przestrzeni, która sprawi, że w przyszłym roku deszcz nigdy już nie pokrzyżuje naszych planów.

W sobotę planujemy także pierwszą i ostatnią imprezę do białego rana, tak by móc należycie pożegnać się z Wami licznymi toastami.

Wszelkie szczegóły pojawią się tutaj niebawem lecz zapraszamy już dziś!

Wpaść do nas można jak zwykle z:
‍‍‍ z cała rodziną
z dzieciakiem lub nawet paroma
z ulubionym pupilem

Wspierają nas:
Trojmiasto.pl
Pitu Pitu Trójmiasto

#chodźnapodwórko

Pobierz Going. i miej miejski kalendarz zawsze pod ręką.
więcej
  powroty     tysiace     ulubionym     trzy     licznymi     spotkac     niebawem     nalezycie     stalcyh     roku     trojmiastochodznapodworko     rana     zjedzonych     deszcz     nastrojmiastoplpitu     waszych     pokazemy     waszym     szczegoly     przyjemnych     fragment     piekne     sezonie     nowej     lecz     oraz     czasu     wina     otwarciu     wspomnien     takze     nadzieje