Going. | Kedi - Sekretne Życie Kotów - Forum

Kedi - Sekretne Życie Kotów

15:30 | Czwartek, 14 września 2017
Forum

Film

TBA

TBA

KEDI - sekretne życie kotów 17 lipca na kolejnym specjalnym przedpremierowym pokazie w naszym kinie! Fenomenalny dokument o życiu stambulskich kotów, który odkrywa przed nami fascynujący świat widziany z kociej perspektywy!

Kino Forum | 17 lipca | godz. 18:30 | bilet 14 zł

Stambuł to miasto z niezwykłą, sięgającą tysięcy lat historią i zarazem jedyne w swoim rodzaju najprawdziwsze kocie imperium. Koty, mając w nim swoje wyjątkowe, zaszczytne miejsce, są nieodłączną częścią lokalnej społeczności. Żyją na styku dwóch światów – dzikiego i cywilizowanego: nie mają swoich właścicieli, ale każdego dnia towarzyszą mieszkańcom w chwilach smutku i radości. Bywają drapieżne, uparte, zdeterminowane, ale też wdzięczne, radosne i wierne. A tak naprawdę są najważniejszymi mieszkańcami Stambułu – ukrytym skarbem miasta, niestrudzonymi towarzyszami i nieoczywistym lustrem, w którym każdy może się przejrzeć. Wystarczy spojrzeć na świat z ich perspektywy.

Spryciara, Przylepa, Sułtan, Flirciarz, Bestia, Szajba i Cwaniak to wyjątkowe kocie indywidualności, które będą naszymi przewodnikami po filmowym Stambule!
Kolejne pokazy filmu 28 - 30 lipca!

Zwiastun: https://youtu.be/FckA4KvEllQ


PRASA O FILMIE:

“Magiczny i wyjątkowy”
— Joe Leydon, VARIETY

“Hipnotyzujący i czarujący“
— Eric Kohn, INDIEWIRE

“Wielbiciele kotów: oto film waszego życia!”
— James van Maanen, TRUST MOVIES

“Najbardziej bezczelnie uroczy film tego roku”
— Mike Mazzanti, THE FILM STAGE

“’KEDi to prawdziwe arcydzieło, cudowna historia o tajemnicach i radościach kotów i kochających ich ludzi. To nie tylko świetny film o naszej relacji z czworonożnymi, futrzastymi przyjaciółmi, ale też film o miłości, człowieczeństwie i dobroci. Wyjątkowe kino. Publiczność będzie mruczeć z zachwytu i prosić o więcej!”

— Pete Hammond, DEADLINE

Pobierz Going. i miej miejski kalendarz zawsze pod ręką.
więcej
  styku     wiecej     moviesnajbardziej     miasto     futrzastymi     perspektywyspryciara     koty     kolejnym     dwoch     towarzysza     jedyne     kocie     leydon     filmowym     mruczec     dobroci     wystarczy     mazzanti     mieszkancom     pokazy     przyjaciolmi     uparte     zyciu     swietny     httpsyoutubefcka4kvellqprasa     beda     stagekedi     hammond     kohn     miasta     czlowieczenstwie     trust