Going. | Kedi - Sekretne Życie Kotów - Forum

Kedi - Sekretne Życie Kotów

15:30 | Czwartek, 14 września 2017
Forum

Film

TBA

TBA

KEDI - sekretne życie kotów 17 lipca na kolejnym specjalnym przedpremierowym pokazie w naszym kinie! Fenomenalny dokument o życiu stambulskich kotów, który odkrywa przed nami fascynujący świat widziany z kociej perspektywy!

Kino Forum | 17 lipca | godz. 18:30 | bilet 14 zł

Stambuł to miasto z niezwykłą, sięgającą tysięcy lat historią i zarazem jedyne w swoim rodzaju najprawdziwsze kocie imperium. Koty, mając w nim swoje wyjątkowe, zaszczytne miejsce, są nieodłączną częścią lokalnej społeczności. Żyją na styku dwóch światów – dzikiego i cywilizowanego: nie mają swoich właścicieli, ale każdego dnia towarzyszą mieszkańcom w chwilach smutku i radości. Bywają drapieżne, uparte, zdeterminowane, ale też wdzięczne, radosne i wierne. A tak naprawdę są najważniejszymi mieszkańcami Stambułu – ukrytym skarbem miasta, niestrudzonymi towarzyszami i nieoczywistym lustrem, w którym każdy może się przejrzeć. Wystarczy spojrzeć na świat z ich perspektywy.

Spryciara, Przylepa, Sułtan, Flirciarz, Bestia, Szajba i Cwaniak to wyjątkowe kocie indywidualności, które będą naszymi przewodnikami po filmowym Stambule!
Kolejne pokazy filmu 28 - 30 lipca!

Zwiastun: https://youtu.be/FckA4KvEllQ


PRASA O FILMIE:

“Magiczny i wyjątkowy”
— Joe Leydon, VARIETY

“Hipnotyzujący i czarujący“
— Eric Kohn, INDIEWIRE

“Wielbiciele kotów: oto film waszego życia!”
— James van Maanen, TRUST MOVIES

“Najbardziej bezczelnie uroczy film tego roku”
— Mike Mazzanti, THE FILM STAGE

“’KEDi to prawdziwe arcydzieło, cudowna historia o tajemnicach i radościach kotów i kochających ich ludzi. To nie tylko świetny film o naszej relacji z czworonożnymi, futrzastymi przyjaciółmi, ale też film o miłości, człowieczeństwie i dobroci. Wyjątkowe kino. Publiczność będzie mruczeć z zachwytu i prosić o więcej!”

— Pete Hammond, DEADLINE

Pobierz Going. i miej miejski kalendarz zawsze pod ręką.
więcej
  tego     skarbem     mieszkancami     bywaja     styku     relacji     cywilizowanego     ludzi     czarujacy     niestrudzonymi     kinie     zycia     nieoczywistym     waszego     miejsce     tysiecy     leydon     towarzysza     swoim     przyjaciolmi     cudowna     perspektywykino     eric     wyjatkowy     maanen     mazzanti     kociej     arcydzielo     szajba     sultan     forum     cwaniak