Going. | KAMP! na pożegnanie lata - HotSpot

KAMP! na pożegnanie lata

19:30 | Piątek, 15 września 2017
HotSpot

Koncert

Free

Free

Lato na finishu. My z ciepłymi miesiącami żegnamy się w iście gorącej atmosferze. Już 15.09, o godzinie 19.30 wspólnie z Jack Daniel's Tennessee Whiskey zapraszamy na koncert zespołu KAMP! , jednego z najważniejszych polskich zespołów elektronicznych.

Ich pojawienie się na scenie muzycznej dało początek całej fali młodych zespołów, które skutecznie wykorzystały siłę promocji, jaką dał internet. KAMP! wydawali swoją muzykę za darmo, wyłącznie przez siec, kontakt z fani podtrzymując od pierwszych, wyprzedawanych na pniu koncertów. W 2012 roku ukazał się ich przełomowy debiut, zatytułowany po prostu "KAMP!". Płyta cieszyła się ogromnym powodzeniem, do dziś zespół sprzedał blisko 12 tysięcy egzemplarzy debiutu.

Równocześnie z działalnością na polskim rynku, przyszedł sukces zagraniczny. Jako jedni z pierwszych, muzycy KAMP! zaczęli regularnie koncertować na zagranicznych festiwalach i imprezach showcase'owych. Mają za sobą m.in. trasy po USA i Wielkiej Brytanii oraz występy na tak ważnych imprezach jak amerykański SXSW czy brytyjski The Great Escape.

Latem 2014 KAMP! wydali materiał dla nowojorskiej wytwórni Cascine, stając się tym samym jednym z niewielu polskich zespołów tak mocno zaznaczającym swoją obecność na zachodnim rynku muzycznym.

KAMP! swój drugi album pt. "Orneta" z dnia na dzień, pod koniec października 2015.

Obecnie muzycy pracują nad trzecią płytą. Producentem materiału został Bartosz Dziedzic, współautor sukcesów Brodki ("Granda") i Artura Rojka ("Składam się z ciągłych powtórzeń"). Premiera płyty planowana jest na jesień.

Wpadnijcie na plażę HotSpot pożegnać się z latem! :)

Pobierz Going. i miej miejski kalendarz zawsze pod ręką.
więcej
  orneta     wspolnie     blisko     oraz     promocji     goracej     1930     internet     brytanii     2012     poczatek     showcaseowych     ukazal     jedni     zagraniczny     cascine     przyszedl     kamp     darmo     przelomowy     brodki     great     cieplymi     zostal     polskim     tennessee     fali     sile     egzemplarzy     daniels     zachodnim     materialu