Going. | Alejandro Silva Trio - wieczór flamenco w Vertigo! - Vertigo Jazz Club & Restaurant

Alejandro Silva Trio - wieczór flamenco w Vertigo!

19:00 | Niedziela, 12 listopada 2017
Vertigo Jazz Club & Restaurant

Koncert

od 25 zł

od 25 zł

Alejandro Silva Trio - wieczór flamenco w Vertigo!

Ethno Jazz Festival zaprasza 12 listopada na Wieczór Flamenco, którego gospodarzem będzie ALEJANDRO SILVA TRIO!
W programie koncertu znajdują się utwory z gatunku flamenco puro, czyli tradycyjne pieśni i tańce z różnych regionów Andaluzji. Podczas koncertu będzie można posłuchać nie tylko dźwięków dynamicznej gitary i zobaczyć ekspresyjny taniec ale także usłyszeć autentyczny, tradycyjny śpiew flamenco w wykonaniu rodowitego Andaluzyjczyka ze znanej w Hiszpanii rodziny wybitnych artystów flamenco z Kadyksu. Jako gwiazda wystąpi charyzmatyczny śpiewak Alejandro Silva oraz znani artyści polskiej sceny flamenco biorący udział w wielu projektach muzycznych i tanecznych: Anna Mendak-taniec, Damian Kowaliński -gitara

https://youtu.be/toXruYkaIrg
https://m.youtube.com/watch?v=kGPK6zNqih0
https://m.youtube.com/watch?v=m2qdfFeZmks
https://youtu.be/fHsMBDY366c

ALEJANDO SILVA - Urodzony w 1984 roku w Kadyksie. Syn śpiewaka flamenco Juana Silva i tancerki flamenco Carmen Cea. Od urodzenia otoczony był kulturą flamenco. Swoją profesjonalną karierę zaczął w wieku 15 lat występując w niezliczonych teatrach. Wielokrotnie występował z najsłynniejszymi tancerzami i tancerkami flamenco. Zdobywca wielu nagród na najbardziej prestiżowych konkursach śpiewu flamenco w Hiszpanii. Akompaniowali mu najlepsi hiszpańscy gitarzyści. Jego repertuar to zarówno tradycyjne flamenco jak i tzw. flamenco nuevo, czyli nowoczesna forma interpretowania tej sztuki. Jego występy przepełnione są energią i napięciem, ale przede wszystkim jest to pokaz jego mistrzowskich umiejętności wokalnych.

DAMIAN KOWALIŃSKI- pierwszy polski gitarzysta flamenco, który w roku akademickim 2011/2012 otrzymał stypendium za wybitne wyniki w nauce gry na gitarze w cenionej na całym świecie szkole Fundación de Arte Flamenco Cristina Heeren w Sewilli , gdzie spędził dużo czasu pobierając lekcje u najlepszych mistrzów tego gatunku.

ANNA MENDAK - jedna z pierwszych i najbardziej znanych w Polsce tancerek orientalnych i flamenco, przez ponad 20 lat pracy scenicznej wystąpiła wraz z zespołami i solowo jako "Samira" na wielu festiwalach i imprezach zarówno artystycznych jak i komercyjnych, wielokrotnie była zapraszana jako ceniony pedagog podczas licznych festiwali tańca i na zaproszenie szkół tańca i ośrodków kultury i sztuki w Polsce.

12.11.17 godz.19.00 Vertigo Jazz Club, ul. Oławska 13
Ethno Jazz Festival
Wieczór Flamenco
ALEJANDRO SILVA TRIO (Hiszpania/Polska)
miejsca siedzące: 40 zł - przedsprzedaż, 50 zł - w dniu koncertu
miejsca stojące: 25 zł - przedsprzedaż, 30 zł - w dniu koncertu

Bilety dostępne w sieci salonów Empik, Saturn i MediaMarkt w całej Polsce
oraz w serwisach: www.wrockfest.pl/bilety-online/, www.biletin.pl, www.ticketpro.pl, www.eventim.pl

Pobierz Going. i miej miejski kalendarz zawsze pod ręką.
więcej
  uslyszec     pobierajac     pierwszy     stojace     artysci     polski     salonow     zapraszana     20112012     sewilli     znani     posluchac     ponad     triow     polskiej     ekspresyjny     cenionej     wwwwrockfestplbiletyonline     festiwali     hiszpanscy     wystepy     gitarzysci     wybitne     kultury     puro     czyli     vertigoethno     przepelnione     tancerzami     szkole     takze     heeren