Going. | Bass Astral x Igo / Królestwo / Katowice - Królestwo

Bass Astral x Igo / Królestwo / Katowice

21:00 | Niedziela, 12 listopada 2017
Królestwo

Koncert

35 zł

35 zł

Bass Astral x Igo, elektroniczny duet z Krakowa, rusza w jesienną trasę promującą nowy album „Orell”. Rok po świetnie przyjętym debiutanckim LP „Discobolus” Kuba i Igor kończą płytę, która już niebawem pojawi się wraz z trasą koncertową w Twoim mieście.

Jak sami chłopacy zapowiadają:
„Ta trasa będzie elektroniczna jak „I” Moderata. Nowatorska jak Steve Jobs na LSD. Brawurowa jak Tomy Lee Jones w „Szybcy i Wściekli”. Erotyczna jak Twój Weekend. A przy tym delikatna jak Kasia Cichopek.” - Bass Astral

"Złoto, dziewczyny, techenko. Idziemy Wam zrobić melanż." - x Igo

Bass Astral x Igo może pochwalić się graniem licznych koncertów w kraju i poza jego granicami, zdobywając popularność i uznanie branży. Ich występy to pełne tańca i improwizacji live acty, które oszałamiają publiczność w całej Polsce.

Support: Cuda
CUDA, to stan świadomości, która z dnia na dzień ewoluuje i przekształca nas w formy jeszcze bardziej żywe i twórcze. CUDA, to nasze wzrastanie w pasji; wspólny puls i porozumienie -baza dźwiękotwórcza. CUDA, to "ciesze się, że żyję i co mogę dla Ciebie zrobić". CUDA to muzyka z Ciebie i ze mnie, która otwiera i pozwala wpłynąć na głębsze wody empatii. CUDA to odpowiedzialne i czułe traktowanie siebie; spełnianie marzeń i niezawiedzione nadzieje. Zapraszamy do naszego świata. Czy wierzysz w Cuda?

Linki:
https://www.facebook.com/BassAstralxIgo/
https://www.instagram.com/bassastralxigo/
https://www.youtube.com/c/IgloRecords

Pobierz Going. i miej miejski kalendarz zawsze pod ręką.
więcej
  empatii     nowatorska     improwizacji     stan     bedzie     twoj     publicznosc     pozwala     astral     moderata     orell     popularnosc     koncza     koncertow     discobolus     niezawiedzione     ciebie     trasa     nasze     zloto     baza     dziewczyny     moze     wody     naszego     jobs     jesienna     wspolny     zapraszamy     cudacuda     przyjetym     bass