Going. | December Fest - Times New Roman - B90

December Fest - Times New Roman

20:00 | Sobota, 16 grudnia 2017
B90

Festiwal

10 zł

10 zł

DECEMBER Fest to czas na spotkanie fanów metalu przy browarach uwarzonych specjalnie dla Was. THRASH, BLACK, HEAVY, DEATH i specjalnie na tę okazję uwarzymy piwo, którego etykieta będzie prawdziwym prezentem dla wszystkich. Będzie to limitowana seria, której będzie się można napić tylko tego dnia! I będzie też Wasza ulubiona Czarna Szmata czyli Special, bez której nie może odbyć się żaden szanowany koncert metalowy i porządna próba kapeli. DECEMBER Fest to nie maraton ośmiogodzinnego łojenia kilkunastu kapel, ale rozmowy, wspomnienia najlepszych i najgorszych koncertów roku, ale też muza, którą wygenerują Wasi dobrzy znajomi z branży. Przecież świat nie składa się tylko z koncertów Slayer, Carcass, Voivod, Morbid Angel czy Death To All. Dlatego gwiazdą tego wieczoru na scenie będzie nikt inny jak TIMES NEW ROMAN, który specjalnie odwołali grudniową trasę po czeskich izbach wyrtrzeźwień by zagrać przed Wami i zostać solidnie wygwizdanym. Zatem do zobaczenia 16 grudnia w B90.

Star Of The Night:

TIMES NEW ROMAN
Dwóch miłośników metalu i siłowni: Romano Mazzante i Nick Valentino. Pochodzą ze wschodnich Niemiec o silnych włoskich korzeniach (Niki Lauda, Fittipaldi) Trochę mówią po polsku i czesku. Wychowali się na Teresie Orlovsky i Modern Talking. Sex bez wąsa i w innym języku niż niemiecki - nie ma dla nich sensu. Poniżenia, wyzwiska, disco, dziwki - tego się można spodziewać na koncertach. Jak radzi manadżer zespołu Dieter Bohlen - lepiej zabrać ze sobą zapasowe majtki. Na koncercie jako goście pojawią się sławni ludzie i pomachają do Was, ale to niespodzianka.

Jako goście specjalni wystąpią w roli didżejów znani i lubiani w branży. Oto pierwsi z nich

dj TOMA - w podejrzanych kręgach znany jako szef Knock Out Production. Niezdana matura z religii i przypadkowe spotkanie z Romkiem Lipko miały ogromny wpływ na jego dorosłe życie.
Prywatnie lubi jazdę na figurówkach i grę w dupniaka.

dj HERVY - lubi smutną muzykę, smutek i kiedy pada. Nie lubi Slayer, Mastodon, wiatru, psów, kotów i dzieci. Zatem zapowiada się jeden z najbardziej energetycznych i radosnych setów w historii.

dj SZUBERT - taką ksywę miał w przedszkolu, kiedy podczas leżakowania puszczał nagrania Goombay Dance Band. Autor "Bez litości. Jedyna prawdziwa historia Misia Jogi". Gdyby urodził się nieco wcześniej, byłby prawdopodobnie Nalepą. O black metalu może rozmawiać minutami. Zaprezentuje set, który skrytykuje tylko Weltrowski.

Pobierz Going. i miej miejski kalendarz zawsze pod ręką.
więcej
  black     weltrowski     przeciez     smutek     niemiecki     czyli     kiedy     moze     roli     niki     mazzante     prawdziwym     uwarzymy     etykieta     jego     okazje     december     wygwizdanym     ktory     wystapia     misia     soba     odwolali     odbyc     proba     ktorej     nichdj     niezdana     dziwki     jazde     kapel     pierwsi