Going. | Legendy Warszawy - Plażowa

Legendy Warszawy - Mieczysław Fogg.

Legendy Warszawy to wehikuł czasu dzięki któremu będziemy mogli poznać największe osobowości polskiej piosenki tak mocno wpisane w historię Warszawy. A to wszystko w designerskich przestrzeniach kawiarni Plażowa.

Legendy Warszawy to projekt, którego celem jest przywołanie twórczości największych osobowości muzyki popularnej XX wieku, które związane były z Warszawą. Inicjatywa, ma za zadanie, zarówno przypomnienie tych niezwykłych postaci, które realnie wpływały na międzywojenne i powojenne życie warszawskiej kultury, jak i oddanie im hołdu.

W najpiękniejszy z możliwych sposobów - przywołania piosenek, które tak bardzo pokochała publiczność, przygotowanych przez muzyków i aktorów współczesnych warszawskich scen. Półtora godzinne koncerty będą przeplatane opowieściami o przywoływanych postaciach .

Każdy z kolejnych odcinków cyklu będzie poświęcony tylko i wyłącznie jednej postaci. Projekt nie tylko przypominam Warszawiakom o ich dawnych sławach, ale także pozwala zrelaksować się w nostalgicznej atmosferze i pięknych okolicznościach przyrody.

Tym razem w Plażowej będziecie mogli usłyszeć twórczość Mieczysława Fogga.

Zagrają:
wokal: Jacek Zawada
piano: Tomasz Wielechowski
kontrabas: Wojciech Zalewski
bębny: Kamil Siciak

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej