Going. | U Know Warsoul - Pomost 511

Ostatni piątek wakacji z 'U Know Warsoul' release party w Pomost 511!
Najlepsze brzmienia i sety DJskie zafundują wyjątkowi przedstawiciele polskiej sceny elektronicznej:

catz n dogz
Envee
Groh
Teielte

Catz 'N Dogz ? założyciele Pets Recordings: Grzegorz Demiańczuk i Wojciech Tarańczuk. Wyróżniany i ceniony również za granicą duet polskiej sceny elektronicznej. Fascynacja szumem wokół polskiej stolicy, tworzonym przez oswajanie miasta galeriami, wystawami, wydarzeniami i klubami przełożyła się na powstanie VA - U Know Warsoul ? odważnej, poruszającej EPki i jednocześnie hołdu złożonego dwóm kreatywnym podmiotom: U Know Me & Warsoul.

U Know Me - to śmiało poszukująca nowych brzmień i szanowna oficyna, założona w 2002 przez Marcia ?Groha? Grośkiewicza. W katalogu U Know Me widnieje obecnie ponad 30 wydawnictw, między innymi takich producentów jak: Kixnare, Mr. Krime, Eltron John i Daniel Drumz. Reprezentując zapotrzebowanie na brzmienia znacznie wykraczające poza industrialną estetykę hedonistycznych techno-party do białego rana, muzyczne wpływy U Know Me łaskoczą tkankę miejską w jej najczulsze podbrzusze.

Warsoul - to prężny zespół aktywistów, artystów i promotorów muzyki założony przez Maceo Wyro. Warsoul był gospodarzem wielu wyjątkowych wydarzeń, począwszy od festiwalu kina niemego, po comiesięczne cykle imprez ze światowej sławy nazwiskami: 7 Samurai, Mark De Clive-Lowe, Sa-Ra, Little Dragon czy Coultrain. Niestety Maceo odszedł od nas tej wiosny. Jesteśmy jednak pewni, że jego duch wciąż unosi się nad Warszawą i wyłapuje każde dobre muzyczne wibracje.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej