Going. | Christian Löffler – Live + Bartosz Kruczyński - Estrada Poznańska "Scena na Piętrze"

Christian Löffler – Live + Bartosz Kruczyński

20:00 | Sobota, 11 listopada 2017
Estrada Poznańska "Scena na Piętrze"

Koncert

39/49 zł

39/49 zł

Christian Löffler
+ Earth Trax / Bartosz Kruczyński
11 listopada 2017, godz. 20:00
Scena Na Piętrze, Masztalarska 8, Poznań

Bilety w cenie: 39 zł (I pula), 49 (II pula)
[pule dostępne do wyczerpania]
Bilety dostępne na: www.bilety24.pl

Christian Löffler wraca do Polski po świetnie przyjętym wystąpi na Festiwalu Tauron Nowa Muzyka! Niemiecki producent wystąpi w Scenie na Piętrze 11 listopada i będzie to jego jedyny koncert w Polsce do końca roku. O debiutanckim albumie artysty czołowy portal zajmujący się muzyką elektroniczną, Resident Advisor, pisał: “Lśniące, futurystyczne kompozycje, które znalazły się na Young Alaska, przywołują na myśl samotnię pokroju odległej stacji kosmicznej”. To dobre podsumowanie stylu autora, którego twórczość bywa porównywana z dokonaniami Pantha du Prince, Kiasmos czy Maxa Coopera. Löffler doskonale czuje się w otoczeniu ascetycznych, ale wciąż emocjonalnych dźwięków. Jego podejście do gatunku, jakim jest muzyka techno, połączona z wokalami (Dunki Gry Bagøien, a na ostatnim albumie Mohny) z powodzeniem łączy “melancholię z euforią”. W ubiegłym roku producent wydał drugą, entuzjastycznie przyjętą płytę “Mare”. To z niej pochodzą single “Haul” czy “Lid” znajdujące się w czołówce wielu podsumowań ostatnich dwunastu miesięcy.

Bartosz Kruczyński (znany również z projektów Earth Trax, Ptaki, The Phantom)pod swoim imieniem i nazwiskiem nagrywa muzykę oscylującą wokół elektroniki i ambientu. W jego twórczości, gęste plamy mieszają się z wprowadzającą w trans repetycją oraz dźwiękami natury. Swoją muzykę (w tym album "Baltic Beat") wydał, w szanowanych przezkolekcjonerów płyt, wytwórniach Growing Bin oraz Emotional Response.

Bilety w cenie: 39 zł (I pula), 49 (II pula)
[pule dostępne do wyczerpania]
Bilety dostępne na: www.bilety24.pl

Pobierz Going. i miej miejski kalendarz zawsze pod ręką.
więcej
  otoczeniu     bywa     nagrywa     producent     dokonaniami     nowa     kosmicznej     wielu     wwwbilety24pl     czolowy     christian     swietnie     przyjetym     laczy     debiutanckim     jest     podsumowanie     muzyke     poznanbilety     tworczosc     ktore     young     szanowanych     ktorego     kruczynski     maxa     stylu     mohny     dunki     pulapule     dobre     techno