Going. | Christian Löffler – Live + Bartosz Kruczyński - Estrada Poznańska "Scena na Piętrze"

Christian Löffler – Live + Bartosz Kruczyński

20:00 | Sobota, 11 listopada 2017
Estrada Poznańska "Scena na Piętrze"

Koncert

39/49 zł

39/49 zł

Christian Löffler
+ Earth Trax / Bartosz Kruczyński
11 listopada 2017, godz. 20:00
Scena Na Piętrze, Masztalarska 8, Poznań

Bilety w cenie: 39 zł (I pula), 49 (II pula)
[pule dostępne do wyczerpania]
Bilety dostępne na: www.bilety24.pl

Christian Löffler wraca do Polski po świetnie przyjętym wystąpi na Festiwalu Tauron Nowa Muzyka! Niemiecki producent wystąpi w Scenie na Piętrze 11 listopada i będzie to jego jedyny koncert w Polsce do końca roku. O debiutanckim albumie artysty czołowy portal zajmujący się muzyką elektroniczną, Resident Advisor, pisał: “Lśniące, futurystyczne kompozycje, które znalazły się na Young Alaska, przywołują na myśl samotnię pokroju odległej stacji kosmicznej”. To dobre podsumowanie stylu autora, którego twórczość bywa porównywana z dokonaniami Pantha du Prince, Kiasmos czy Maxa Coopera. Löffler doskonale czuje się w otoczeniu ascetycznych, ale wciąż emocjonalnych dźwięków. Jego podejście do gatunku, jakim jest muzyka techno, połączona z wokalami (Dunki Gry Bagøien, a na ostatnim albumie Mohny) z powodzeniem łączy “melancholię z euforią”. W ubiegłym roku producent wydał drugą, entuzjastycznie przyjętą płytę “Mare”. To z niej pochodzą single “Haul” czy “Lid” znajdujące się w czołówce wielu podsumowań ostatnich dwunastu miesięcy.

Bartosz Kruczyński (znany również z projektów Earth Trax, Ptaki, The Phantom)pod swoim imieniem i nazwiskiem nagrywa muzykę oscylującą wokół elektroniki i ambientu. W jego twórczości, gęste plamy mieszają się z wprowadzającą w trans repetycją oraz dźwiękami natury. Swoją muzykę (w tym album "Baltic Beat") wydał, w szanowanych przezkolekcjonerów płyt, wytwórniach Growing Bin oraz Emotional Response.

Bilety w cenie: 39 zł (I pula), 49 (II pula)
[pule dostępne do wyczerpania]
Bilety dostępne na: www.bilety24.pl

Pobierz Going. i miej miejski kalendarz zawsze pod ręką.
więcej
  portal     baltic     advisor     kosmicznej     masztalarska     kiasmos     pisal     prince     znany     swietnie     emotional     mare     mieszaja     artysty     pantha     podejscie     wydal     laczy     rowniez     muzyka     ostatnich     wraca     polski     projektow     dzwiekow     resident     przywoluja     dunki     tworczosc     entuzjastycznie     debiutanckim     kompozycje