Going. | Christian Löffler – Live + Bartosz Kruczyński - Estrada Poznańska "Scena na Piętrze"

Christian Löffler – Live + Bartosz Kruczyński

20:00 | Sobota, 11 listopada 2017
Estrada Poznańska "Scena na Piętrze"

Koncert

39/49 zł

39/49 zł

Christian Löffler
+ Earth Trax / Bartosz Kruczyński
11 listopada 2017, godz. 20:00
Scena Na Piętrze, Masztalarska 8, Poznań

Bilety w cenie: 39 zł (I pula), 49 (II pula)
[pule dostępne do wyczerpania]
Bilety dostępne na: www.bilety24.pl

Christian Löffler wraca do Polski po świetnie przyjętym wystąpi na Festiwalu Tauron Nowa Muzyka! Niemiecki producent wystąpi w Scenie na Piętrze 11 listopada i będzie to jego jedyny koncert w Polsce do końca roku. O debiutanckim albumie artysty czołowy portal zajmujący się muzyką elektroniczną, Resident Advisor, pisał: “Lśniące, futurystyczne kompozycje, które znalazły się na Young Alaska, przywołują na myśl samotnię pokroju odległej stacji kosmicznej”. To dobre podsumowanie stylu autora, którego twórczość bywa porównywana z dokonaniami Pantha du Prince, Kiasmos czy Maxa Coopera. Löffler doskonale czuje się w otoczeniu ascetycznych, ale wciąż emocjonalnych dźwięków. Jego podejście do gatunku, jakim jest muzyka techno, połączona z wokalami (Dunki Gry Bagøien, a na ostatnim albumie Mohny) z powodzeniem łączy “melancholię z euforią”. W ubiegłym roku producent wydał drugą, entuzjastycznie przyjętą płytę “Mare”. To z niej pochodzą single “Haul” czy “Lid” znajdujące się w czołówce wielu podsumowań ostatnich dwunastu miesięcy.

Bartosz Kruczyński (znany również z projektów Earth Trax, Ptaki, The Phantom)pod swoim imieniem i nazwiskiem nagrywa muzykę oscylującą wokół elektroniki i ambientu. W jego twórczości, gęste plamy mieszają się z wprowadzającą w trans repetycją oraz dźwiękami natury. Swoją muzykę (w tym album "Baltic Beat") wydał, w szanowanych przezkolekcjonerów płyt, wytwórniach Growing Bin oraz Emotional Response.

Bilety w cenie: 39 zł (I pula), 49 (II pula)
[pule dostępne do wyczerpania]
Bilety dostępne na: www.bilety24.pl

Pobierz Going. i miej miejski kalendarz zawsze pod ręką.
więcej
  jedyny     mysl     znajdujace     znany     2000scena     2017     wwwbilety24plchristian     wydal     konca     przyjeta     podsumowanie     powodzeniem     bartosz     kiasmos     kosmicznej     festiwalu     szanowanych     wokol     czolowce     christian     entuzjastycznie     advisor     autora     doskonale     pantha     bilety     polaczona     wciaz     przyjetym     cenie     plyte     tworczosc