Going. | Pokazy i filmy w Planetarium Niebo Kopernika - Centrum Nauki Kopernik

Pokazy i filmy w Planetarium Niebo Kopernika

09:30 | Środa, 18 października 2017
Centrum Nauki Kopernik

Film

19 zł

19 zł

Program dnia:
10:00 Polaris
11:00 Ziemia, Księżyc i Słońce
12:00 Sekrety kartonowej rakiety
13:00 Jesteśmy Kosmitami
14:00 Trzeci wymiar życia 3D
16:30 Na skrzydłach marzeń. Film 3D
17:30 Rejs po niebie. Pokaz
19:00 Koncert pod gwiazdami: Tajemnice nocy
20:30 Orbita jazzu: Muzyka planet

Pokazy

To prowadzone na żywo międzyplanetarne wycieczki. Przestrzeń i czas nie stanowią dla nas ograniczeń, możemy przenieść widzów w dowolnie wybrany zakątek Wszechświata. Prezenterzy zabierają publiczność w podróż po planetach i gwiezdnych konstelacjach, przekazują astronomiczne aktualności i informacje o najciekawszych zjawiskach na niebie. Podczas pokazu zachęcamy Was do zadawania pytań, wchodzenia w dialog z prezenterami i tym samym współtworzenia kosmicznej podróży. Większości filmów towarzyszą pokazy na żywo, czasem nawet kilkudziesięciominutowe. Część z nich prowadzona jest w 3D.

Filmy

Dobieramy je w taki sposób, aby zaspokajały gusta najmłodszych jak i najstarszych widzów. Zarówno tych, stawiających pierwsze kroki w poznawaniu Kosmosu jak i nieco już obeznanych z astronomią. W Niebie Kopernika możecie zobaczyć nie tylko kosmiczne spektakle. Zabieramy Was także w głębiny oceanu, otchłań wulkanów, a nawet do piramid Majów i wnętrza Wielkiego Zderzacza Hadronów. Niezwykłym przeżyciem jest również projekcja trójwymiarowa. Filmy 3D sprawiają, że ma się poczucie pełnego zanurzenia w oglądanym obrazie, co pozwala uczestniczyć w akcji filmów niemal na prawach ich kolejnego bohatera.

Pobierz Going. i miej miejski kalendarz zawsze pod ręką.
więcej
  akcji     zycia     pozwala     kosmicznej     bohatera     orbita     kosmiczne     planetach     widzow     prezenterzy     zobaczyc     jest     mozemy     rakiety1300     wszechswiata     3d1730     nocy2030     wybrany     kosmitami1400     nawet     zanurzenia     majow     najciekawszych     niezwyklym     trzeci     zywo     kilkudziesieciominutowe     oceanu     film     publicznosc     nich     zderzacza