Going. | Keyon Harrold & Sylwek Ostrowski oraz Bibobit / Europejskie targi CJG24 - Teatr Studio

Keyon Harrold & Sylwek Ostrowski oraz Bibobit / Europejskie targi CJG24

20:00 | Niedziela, 12 listopada 2017
Teatr Studio

Koncert

65/75 zł

65/75 zł

Przed niedzielnym koncertem Keyona Harrolda będzie okazja do posłuchania koncertu zespołu z naszej rodzimej sceny okołojazzowej - wystąpi zespół Bibobit. Gdyby powiedzieć, że Bibobit gra jazz z hip-hopem i elektroniką to byłoby to zdecydowanie za mało. To miks muzyki od The Herbaliser przez Roberta Glaspera po The Roots i Jazzamataz z polskimi tekstami i śpiewająco rapującym artystą na czele. W singlowym debiucie Bibobitu wzięła udział Urszula Dudziak. Drugi singiel pt. "Czasami” doceniony został m. in. w Trzecim Programie Polskiego Radia i zadebiutował także na Liście Przebojów Trójki.
Artyści właśnie skończyli pracę na swoim pierwszym albumem "Podróżnik".

"Nawet jeśli sprawy nie toczą się tak, jak chciałem, wierzę w ludzi i wierzę w ich dobrą naturę", mówi Keyon Harrold. "Jako artysta, wybrałem tworzenie wierząc, że wszystko będzie dobrze”.
Zdobywca nagrody Grammy, uznany za "przyszłość trąbki" przez Wynona Marsalisa urodził się i wychował w Ferguson, na przedmieściu St. Louis.
Najnowsza płyta Keyona Harrolda "The Mugician" analizuje niepokojące czasy, łącząc wnikliwe teksty z sugestywnymi, często złośliwymi muzycznymi aranżacjami. Trudno jest poddać tę płytę kategoryzacji - muzyczna konstrukcja opiera się na elementach jazzowych, klasycznych, rockowych, bluesowych i hip-hopowych, co dało jej wyjątkowy nowoczesny i niewątpliwie amerykański styl.
Gary Krugman, Jr., Big Tit, Guy Torrey, Georgia Anne Muldrow i Robert Glasper dodają nagraniu elektronicznej natury, lecz album przedstawia się jako jednolita, spójna całość z powodu wirtuozowskich umiejętności Harrolda. Na płycie słychać nie tylko tęsknotę i ból, ale też nadzieję i pragnienia, wiarę w przyszłość.
Koncert Keyona Harrolda zakończy 3 dni Targów Muzycznych Co Jest Grane 24.

https://bilety.cojestgrane24.pl/

Pobierz Going. i miej miejski kalendarz zawsze pod ręką.
więcej
  spojna     amerykanski     plyte     hiphopem     przedmiesciu     trudno     wystapi     koncertem     muzyki     czesto     styl     radia     bibobit     albumem     jesli     keyon     jazz     georgia     polskimi     dobra     plycie     tylko     wychowal     herbaliser     grane     nawet     malo     zadebiutowal     najnowsza     glaspera     niedzielnym     zespolu