Going. | Rene LaVice - KIJ - multitap bar

Zapraszamy na pierwszy w Polsce występ gwiazdy legendarnej Drum'n'bassowej wytwórni Ram Records – Rece LaVice! Będzie to idealne podsumowanie 3-letniej działalności łódzkiej grupy All Timers, która robi sporo pozytywnego zamieszania na rodzimej scenie. DJ, producent muzyczny i filmowy, pochodzący z Kanady (Toronto) - Rene LaVice - to bez wątpienia jedna z najgorętszych Drum & Bassowych postaci na scenie północnoamerykańskiej. Jego katalog muzyczny wygląda bardzo imponująco i znalazł uznanie m.in. wśród takich legend jak Andy C oraz przedstawicieli BBC - Nicka Grimshawa, Crissy Crissa czy Baileya. Na scenie Drum & Bass zadebiutował w 2009 roku w kanadyjskiej wytwórni Stride Recordings, Epką „The Future”. To wydawnictwo oraz szereg singli i remixów, przyciągnęło uwagę innych labeli, nie tylko w Ameryce, ale także w Europie. Współpracował z legendarnym kanadyjskim duetem – Gremlinz, wydając na Bad Concept Records, New World Ordio oraz DSCi4. Kolejnym partnerem, który otworzył Renemu szerzej drzwi na scenę, był John Rolodex i jego label - Machinist Music.
Wraz ze wzrostem popularności Renego, jego produkcje zaczęły na stałe gościć w setach największych graczy na rynku, m.in. takich jak: DJ Marky, Sub Focus, Total Science, A Sides, Sigma i TC. Największym fanem produkcji Renego był jednak sam „The Executioner”, wielki - Andy C, który zaproponował mu wydawanie na swoim labelu. Rene zaliczył debiut na Ram Records, na Epce „Dimensions 5”, numerem „Headlock”. Wydawnictwo to promowało nie tylko świeże talenty ze swojej stajni, ale także różnorodność, która w Drum & Bassie jest jednym z najważniejszych czynników. Po ogromnym sukcesie „Headlock”, który odniósł m.in. dzięki wsparciu Nicka Grimshawa z BBC Radio 1, przyszła pora na kolejne rewelacyjne pozycje, oraz występy na największych festiwalach na całej kuli ziemskiej m.in. na sławnym Let it Roll w Czechach. Rene supportował także kultowy zespół The Prodigy podczas ich tournée „The day is my enemy, UK tour 2015”. Na swoim koncie ma dwa albumy „Insidious” oraz „Play with fire” na których roi się od hitów: Wave, So Inspired To Fail, Vicecream, Part of Me, Lights Out, The calling, Air Force One czy Hotblooded. Obecnie Rene Lavice to jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy na scenie Drum & Bass. Oprócz niego i gospodarzy wieczoru - All Timers (Derby, Mthz, Goofyman i Kwadrat), za deckami staną:
- Kasper, z legendarnej łódzkiej formacji Weekenders – człowiek, który jest gwarantem idealnie spędzonej nocy i bólu nóg o poranku.
- Sinusoyda, pochodzący z Warszawy, miłośnik energetycznych i szybkich setów. Jego selekcja nie pozwala na siedzenie, ogień gwarantowany.
- Linex – młody DJ i producent, który zaskoczy niejednego stałego bywalca łódzkich imprez, techniką mixowania i doborem numerów.
- Akira – chyba nikomu nie trzeba przedstawiać tego utalentowanego, łódzkiego DJa oraz MC. Jeden z dinozaurów sceny, obchodzący właśnie 20-lecie działalności. Tym razem chwyci za mikrofon i będzie idealnym dopełnieniem dla Djów.

Wszystko zostanie nagłośnione przez Sound System sygnowany marką „Roots Style” o mocy 14Kw. Wszystkie osoby, które stawią się w Klubie do godziny 23:00 otrzymają urodzinowego welcome drinka. Liczba biletów jest ściśle ograniczona, nie warto więc czekać z zakupem do dnia imprezy.

Pobierz Going. i miej miejski kalendarz zawsze pod ręką.
więcej
  2300     system     partnerem     obchodzacy     imprezy     roots     jednak     kwadrat     insidious     records     wzrostem     scenie     graczy     odniosl     polsce     godziny     ktora     mikrofon     legend     tego     warszawy     drum     ograniczona     with     najgoretszych     recordings     producent     podczas     spedzonej     doborem     goofyman     toronto