Going. | King Dude - Pogłos

Agencja WiniaryBookings ma wielką przyjemność zaprosić Państwa na dwa wyjątkowe solowe koncerty King Dude, które odbędą się 29.11 w Warszawie oraz 30.11 w Poznaniu.

King Dude
29.11
Warszawa / Pogłos
g. 19:00

Bilety:
55 - http://winiarybookings.8merch.com/king_dude_29_11_poglos_warszawa-id14335
65 - Ticketpro Polska, Eventim.pl, Biletomat.pl - bilety online
75 - w dniu koncertu


KING DUDE (Seattle/USA) - Luciferian Folk

W czasach, kiedy amerykańska muzyka ludowa utraciła swoje krwawe korzenie, King Dude stara się oświetlić ciemność seksem, śmiercią, miłością, obłędem w świetle Lucyfera. Od 2006 r. jego nabożny rock'n'roll był zarówno medium, jak i przesłaniem; jego gardłowy baryton i diabelsko-wulgarny sposób pisania piosenek służy do zapalenia ognistego ducha objawienia u wszystkich, którzy go napotykają.

Dzięki wcześniejszym nagraniom w Dais, Avant !, Bathetic, Clan Destine i Ván, wielu wyśmienitym występom na festiwalach oraz nieustającymi koncertami King Dude odkrył ciągle rosnącą globalną publiczność, z którą podzielił się swoją proroczą wizją nadziei i zbawienia, której podniesione głosy w sposób niezawodny zwracają się na wznowienie namiotu Lucyfera.

King Dude to niebieskooki mefistofeles z gitarą akustyczną. Ubiera się jak Johnny Cash i śpiewa, jak Robert Johnson na rozdrożu. Śpiewa o śmierci tak, jak śpiewa o pieprzeniu. Z inspiracji wyrwanej z kraju bluesa, Americany i brytyjskiego folkloru (i heavy metalowego tłą), surowe, hipnotyczne hymny Kinga Dude'a przeszukują przeszłość, wpatrując się wprost w rewelacyjną przyszłość.


https://www.facebook.com/kingdudemusic/
https://kingdude.bandcamp.com/


„Death Won’t Take Me” - https://www.youtube.com/watch?v=5kiOQHwqqZQ

„I Wanna Die at 69” - https://www.youtube.com/watch?v=Rw0hfb6630Q

„Holy Land” - https://www.youtube.com/watch?v=J28EsJOYIjc

Pobierz Going. i miej miejski kalendarz zawsze pod ręką.
więcej
  glosy     cash     seattleusa     diabelskowulgarny     inspiracji     wszystkich     wizja     muzyka     medium     ducha     pisania     odbeda     swoja     lucyferaking     avant     ticketpro     poglos     brytyjskiego     spiewa     bluesa     koncertami     land     koncertu     objawienia     dudea     wielu     gitara     ciemnosc     nieustajacymi     dude     oraz     wanna