Going. | Ralph Kaminski & MBBiTW / Teatralny Bojlerum - Centrum Kultury Studenckiej "Mrowisko"

Ralph Kaminski & MBBiTW / Teatralny Bojlerum

20:00 | Wtorek, 21 listopada 2017
Centrum Kultury Studenckiej "Mrowisko"

Koncert

30 zł

30 zł

Ralph Kaminski to wokalista, autor tekstów oraz kompozytor tworzący autorską muzykę nawiązującą stylistyką do artystycznego popu z elementami muzyki filmowej, mocno okraszoną dźwiękami skrzypiec i fortepianu.

Ralph Kaminski wystąpi wraz z zespołem My Best Band in the World.

Ralph jest absolwentem Akademii Muzycznej w Gdańsku na wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej, studiował również na Muzycznym Uniwersytecie CODARTS w Rotterdamie. Artystycznie związany także z Teatrem Wybrzeże w Gdańsku.

Jest zdobywcą wielu prestiżowych nagród i wyróżnień, takich jak Grand Prix międzynarodowego festiwalu CARPATHIA 2011 czy głównej nagrody na Międzynarodowym Kampusie Artystycznym FAMA 2013. W 2014 roku został również nominowany do prestiżowej nagrody artNoble w kategorii muzyka.

Ralph Kaminski ma za sobą występ podczas festiwalu w Opolu, gdzie razem z zespołem My Best Band in the World został zaproszony do przedstawienia swojego autorskiego materiału na scenie alternatywnej. Artysta dzielił scenę z takimi gwiazdami jak Mela Koteluk, Kasia Nosowska czy Pablopavo.

W tym roku zagrał na polskich festiwalach tj. Opener, Kraków Live Festival, Off Festival, Soundrive, Enea Spring Break.

Album m o r z e, to zapis ważnych momentów, jak i emocji, które im towarzyszyły. Ralph Kaminski w swoim debiutanckim wydawnictwie skupił się na budowaniu spójnej i przemyślanej narracji, dzięki której możemy bliżej poznać artystę.
Artystyczny pop, bo tak sam Kaminski określa swoją twórczość, przeplata się z motywami zaczerpniętymi z muzyki filmowej. Instrumenty klasyczne, skrzypce, wiolonczela i pianino zostały połączone z gitarą akustyczną, basem, perkusją a nawet moogiem. Bezbłędny wokal, obecne w większości utworów chórki, przemyślana i dopracowana w każdym calu warstwa liryczna, to tylko niektóre z elementów sprawiających, że debiutanckie wydawnictwo artysty można nazwać jednym z ciekawszych debiutów minionej jesieni.

Koncert odbędzie się w układzie "bojlerum" czyli scena zostanie usytuowana na środku sali i będzie można podejśc do niej z każdej strony lub po prostu usiąść.

Bilety w cenie: 30, 40, 50 zł już wkrótce w sprzedaży.

Pobierz Going. i miej miejski kalendarz zawsze pod ręką.
więcej
  klasyczne     zaczerpnietymi     kampusie     polaczone     artysteartystyczny     debiutow     niektore     przedstawienia     wydziale     kaminski     nagrody     okresla     festiwalu     festival     spring     motywami     minionej     wiekszosci     wystapi     band     ciekawszych     artysty     zostaly     bilety     wystep     opolu     absolwentem     wybrzeze     zapis     nagrod     ktore     krakow