Going. | regime pres. MIN t release party w. Shanti Celeste - Das Lokal

regime pres. MIN t release party w. Shanti Celeste

23:00 | Piątek, 24 listopada 2017
Das Lokal

Impreza

25 zł

25 zł

[Autor zdjęcia ze strony głównej: Andrzej Sieńkowski]

z dumą ogłaszamy, że przed nami już #5 wydawnictwo w katalogu regime brigade, a jego autorką jest związana z naszym kolektywem kompozytorka, producentka, pianistka i wokalistka - MIN t. zapraszamy Was na release party gdzie premierowo usłyszycie album "Assemblage" na żywo, który już wkrótce pojawi się w sklepach muzycznych i ulubionych serwisach streamingowych. na tę okazję zaprosiliśmy do klubu Das Lokal wyjątkowką DJ-kę i producentkę - Shanti Celeste.

+ Shanti Celeste (Dekmantel)
▶ https://soundcloud.com/shanticeleste
▶ https://www.residentadvisor.net/dj/shanticeleste
▶ https://www.discogs.com/artist/3416319-Shanti-Celeste

+ MIN t (regime brigade)
▶ https://soundcloud.com/mint_t

+ Janurz (Floppy Disk Records / SZOK)
▶ https://soundcloud.com/janurz

+ K-HOLE TRAX (regime brigade)
▶ https://soundcloud.com/kholetrax
▶ https://kholetrax.bandcamp.com

nadchodzący longplay pt. "Assemblage" jest niezwykle warstwowy, wręcz tytułowo kolażowy, dzięki autorskiej mieszance przejmującego neo-soulu, hipnotyzującego downtempo, eksperymentalnego hip-hopu, mrocznej elektroniki zakorzenionej w IDM-owej tradycji, żywych bębnów i przesterowanych, wyjących gitar. MIN t na scenie towarzyszyć będzie perkusista Gniewomir Tomczyk / Music.

nasz gość specjalny: Shanti Celeste urodziła się w Chile, ale przez wiele lat mieszkała w Bristolu gdzie została zauważona na światowej scenie klubowej. to DJka i producentka od lat związana z Idle Hands Records, założycielka oficyn Brstl i Peach Discs, prezenterka NTS Radio, blisko związana z organizacją Dekmantel - grała na imprezach sound systemu na wielu kontynentach. swoje utwory wydawała w takich wytwórniach jak Apron Records, Dkmntl, FUTURE TIMES, Secretsundaze i występowała w najlepszych klubach (Lux Frágil, Tresor.Berlin (OFFICIAL), Berghain Music, De School, fabriclondon) czy festiwalach (Dimensions Festival, Bloc, Dekmantel) na całym świecie. w setach łączy disco, house, electro i acid, a jej styl najlepiej opisuje jedna fraza: "warm grooves, 808s and chic soul melodies". 24.11 zagra dla Was po raz pierwszy w Polsce!

tego wieczoru za deckami pojawi się również szalony, winylowy DJ Janurz oraz reprezentaci kasetowego sublabelu K-HOLE TRAX czyli Nativizm i Tryptaminee. do zobaczenia na parkiecie!

assemblage lp. regime brigade. stay in the circle.

Pobierz Going. i miej miejski kalendarz zawsze pod ręką.
więcej
  house     calym     scenie     warm     tradycji     strony     zapraszamy     przed     klubach     soul     bebnow     zaprosilismy     regime     sklepach     wokalistka     future     kasetowego     szok     przez     perkusista     bloc     niezwykle     sound     imprezach     przejmujacego     setach     idle     zobaczenia     gdzie     floppy     httpswwwdiscogscomartist3416319shanticeleste     kompozytorka