Going. | regime pres. MIN t release party w. Shanti Celeste - Das Lokal

regime pres. MIN t release party w. Shanti Celeste

23:00 | Piątek, 24 listopada 2017
Das Lokal

Impreza

25 zł

25 zł

[Autor zdjęcia ze strony głównej: Andrzej Sieńkowski]

z dumą ogłaszamy, że przed nami już #5 wydawnictwo w katalogu regime brigade, a jego autorką jest związana z naszym kolektywem kompozytorka, producentka, pianistka i wokalistka - MIN t. zapraszamy Was na release party gdzie premierowo usłyszycie album "Assemblage" na żywo, który już wkrótce pojawi się w sklepach muzycznych i ulubionych serwisach streamingowych. na tę okazję zaprosiliśmy do klubu Das Lokal wyjątkowką DJ-kę i producentkę - Shanti Celeste.

+ Shanti Celeste (Dekmantel)
▶ https://soundcloud.com/shanticeleste
▶ https://www.residentadvisor.net/dj/shanticeleste
▶ https://www.discogs.com/artist/3416319-Shanti-Celeste

+ MIN t (regime brigade)
▶ https://soundcloud.com/mint_t

+ Janurz (Floppy Disk Records / SZOK)
▶ https://soundcloud.com/janurz

+ K-HOLE TRAX (regime brigade)
▶ https://soundcloud.com/kholetrax
▶ https://kholetrax.bandcamp.com

nadchodzący longplay pt. "Assemblage" jest niezwykle warstwowy, wręcz tytułowo kolażowy, dzięki autorskiej mieszance przejmującego neo-soulu, hipnotyzującego downtempo, eksperymentalnego hip-hopu, mrocznej elektroniki zakorzenionej w IDM-owej tradycji, żywych bębnów i przesterowanych, wyjących gitar. MIN t na scenie towarzyszyć będzie perkusista Gniewomir Tomczyk / Music.

nasz gość specjalny: Shanti Celeste urodziła się w Chile, ale przez wiele lat mieszkała w Bristolu gdzie została zauważona na światowej scenie klubowej. to DJka i producentka od lat związana z Idle Hands Records, założycielka oficyn Brstl i Peach Discs, prezenterka NTS Radio, blisko związana z organizacją Dekmantel - grała na imprezach sound systemu na wielu kontynentach. swoje utwory wydawała w takich wytwórniach jak Apron Records, Dkmntl, FUTURE TIMES, Secretsundaze i występowała w najlepszych klubach (Lux Frágil, Tresor.Berlin (OFFICIAL), Berghain Music, De School, fabriclondon) czy festiwalach (Dimensions Festival, Bloc, Dekmantel) na całym świecie. w setach łączy disco, house, electro i acid, a jej styl najlepiej opisuje jedna fraza: "warm grooves, 808s and chic soul melodies". 24.11 zagra dla Was po raz pierwszy w Polsce!

tego wieczoru za deckami pojawi się również szalony, winylowy DJ Janurz oraz reprezentaci kasetowego sublabelu K-HOLE TRAX czyli Nativizm i Tryptaminee. do zobaczenia na parkiecie!

assemblage lp. regime brigade. stay in the circle.

Pobierz Going. i miej miejski kalendarz zawsze pod ręką.
więcej
  ktory     zapraszamy     laczy     official     premierowo     wystepowala     house     kontynentach     regime     bloc     producentke     systemu     httpssoundcloudcommint_t     brigade     school     fabriclondon     kolazowy     festival     producentka     sound     wydawnictwo     katalogu     nasz     swoje     perkusista     nativizm     dimensions     httpssoundcloudcomkholetrax     zalozycielka     circle     idmowej     soul