Going. | Moscow City Ballet - Jezioro Łabędzie - Torwar

Moscow City Ballet - Jezioro Łabędzie

19:00 | Piątek, 15 grudnia 2017
Torwar

Teatr

od 125 zł

od 125 zł

Moscow City Balet
Po kolejnym sukcesie marcowej trasy, Moscow City Ballet powraca już w listopadzie i w grudniu do Polski! Grupa założona przez wybitnego choreografa Victora Smirnova-Golovanova to zespół tancerzy klasycznych, cieszący się uznaniem na całym świecie, również w tym roku zaprezentuje dwa wspaniałe spektakle Jezioro Łabędzie oraz Dziadka do Orzechów.
Występy Moscow City Ballet charakteryzują olśniewające kostiumy, imponująca choreografia, magia świateł i urzekająca scenografia. Zdaniem krytyków, czarowi tej grupy nie można się oprzeć, ani o niej zapomnieć: Tworzą tak wielką sztukę, że jest ona przeżyciem nawet dla tych, co tańca nie lubią. Wzruszeń i emocji wzbudzających przez Moscow City Ballet nie da się opisać – trzeba ich doświadczyć! W ostatnich latach przedstawienia w Polsce obejrzało ponad 200 tys. osób!

Jezioro Łabędzie to przedstawienie uwielbiane przez polską publiczność. Jezioro Łabędzie to powieść mówiąca o walce dobra ze złem, o potędze miłości i uczuciu przekraczającym granice życia i śmierci. Sukces tego spektaklu opiera się na wspaniałej choreografii i muzyce. Prostota wątku dramatycznego i wzruszająca interpretacja miłości Odetty i Zygfryda jako symbolu potęgi uczucia, są ilustrowane niezwykle emocjonalnymi układami tanecznymi.

Pobierz Going. i miej miejski kalendarz zawsze pod ręką.
więcej
  smirnovagolovanova     milosci     grupy     nawet     spektaklu     tanecznymi     przedstawienie     tego     balet     zdaniem     jako     jezioro     potegi     kostiumy     wystepy     zygfryda     polski     jest     olsniewajace     zycia     wzruszen     publicznosc     scenografia     zaprezentuje     urzekajaca     wielka     emocjonalnymi     dramatycznego     cieszacy     wspanialej     latach     uwielbiane