Going. | Max Bravura / Smoking Barrelz w Centrum - Klub Centrum - Katowice

Max Bravura / Smoking Barrelz w Centrum

20:00 | Piątek, 17 listopada 2017
Klub Centrum - Katowice

Koncert

10 zł

10 zł

Po raz pierwszy w Centrum, z nowym składem oraz ze świeżym materiałem zaprezentuje się Max Bravura, a jego elektryzujący występ poprzedzi koncert Smoking Barrelz.

Zapraszamy!

Wstęp: 10*/20 PLN

Max Bravura początkowo był projektem solowym, w ciągu trzech lat zmieniał skład i podejście. Z Jackiem Talagą stworzył debiutancką EP „How Bravura”. W ciągu zaledwie roku chłopcy zagrali ponad 35 koncertów w całej Polsce, przez wielkie miasta jak Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław, po mniejsze miejscowości jak Ełk, Słupsk czy Sieradz. Zostali laureatami studenckiego festiwalu FAMA 2016, oraz dwa kolejne single.

Kolejny etap rozpoczął się brawurowym koncertem podczas poznańskiego showcase'u Enea Spring Break gdzie po perturbacjach i rozpadzie zespołu Maciek zagrał w zupełnie nowym składzie na głównej scenie. W międzyczasie zagrał w Sopocie podczas SeaZone i podczas Industriady w Gliwicach, w sierpniu na Songwriter Festival w Łodzi.​​ Teraz po kilku miesiącach ciszy i wytężonej pracy wraca jako zespół! Z nową siłą i energią ale też z nowym brzmieniem i aranżacjami.

Skład:
Maciek Wachowiak (wokal, gitara elektryczna, synth),
Piotr Wit (gitara elektryczna)
Kuba Lipiński (gitara basowa)
Maciek Szemray (perkusja)

https://www.youtube.com/watch?v=wNW9YxyqfM4

Smoking Barrelz to chromatyczny duet z Krainy Czarów. Ich koncerty to synestezyjna podróż przez muzykę. Ubierają kombinezony kosmonautów, wsiadają do pastelowego statku i przenoszą ludzi do innego wymiaru.

W grudniu 2016 roku duet wypuścił swoją drugą płytę zatytułowaną "Smugi • Graffiti • Papier • i • Dym". Płyta została ciepło przyjęta przez fanów oraz krytyków. Bardzo pochlebnie o albumie wypowiadali się między innymi Bartek Koziczyński (Teraz Rock) oraz Jacek Kruczek (Polskie Radio). Pierwszy singiel "Instytut Zniekształcenia Słuchu" szturmem wdarł się na Listę Przebojów "Turbo Top" Antyradia pozostając przez wiele notowań w czołówce. Zespół aktualnie promuje wydawnictwo na własnych trasach koncertowych oraz gościnnie na trasach zespołu Lao Che.

Skład:
Patryk Pater - wokal, gitara, theremin, radio, efekty.
Wiotr Pykurz - wokal, perkusja, beaty, synthy, cytra.

http://bit.ly/2gQDWFQ

Pobierz Going. i miej miejski kalendarz zawsze pod ręką.
więcej
  zagral     festival     debiutancka     poprzedzi     chlopcy     roku     synestezyjna     zupelnie     nowym     przenosza     kolejne     projektem     koziczynski     koncertow     goscinnie     poznanskiego     znieksztalcenia     festiwalu     koncertowych     ciszy     sklad     aranzacjamiskladmaciek     podejscie     materialem     pater     bardzo     wielkie     kruczek     efektywiotr     krainy     radio     wydawnictwo