Going. | OSTR: Autentycznie - Radomska Orkiestra Kameralna

Zapraszamy na koncert O.S.T.R w ramach trasy
“O.S.T.R AUTENTYCZNIE”! Artysta wystąpi w Radomiu już 16 listopada a w Sali Koncertowej Radomskiej Orkiestry Kameralnej przy Żeromskiego 53!

O.S.T.R. grał już z kilkoma zespołami wspomagającymi go na scenie, ale nigdy z tak wyjątkowym instrumentarium. O specyfice koncertów "Autentycznie" nie świadczy tylko dobór muzyków, instrumentów, oraz zaskakujące aranżacje. Wyjątkowa jest sama koncepcja akustycznego wykonania jednej i tej samej płyty - "Życie po śmierci "- od początku do końca. To pozwoli artyście na pierwszy od początku kariery tak osobisty spektakl, czy też w jego przypadku raczej osobistą spowiedź adresowaną do publiczności.

Wszystkie wydarzenia na trasie "Autentycznie" odbędą się w wyselekcjonowanych salach. Dołożono starań, aby dobrać odpowiednie tło dla specyfiki muzycznej i artystycznej przedstawienia. Od krakowskiego Teatru Variete po warszawski Teatr Syrena mamy do czynienia z czymś specjalnym, co pozostawi niezatarte wrażenie w duszy każdego słuchacza O.S.T.R.

Kiedy?

16 LISTOPAD 2017 (CZWARTEK), start godz. 20:00

Cena?

80 PLN-DÓŁ SALI
70 PLN-BALKON

UWAGA!

Ilość biletów mocna ograniczona.
Wstęp bez ograniczeń wiekowych!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Pobierz Going. i miej miejski kalendarz zawsze pod ręką.
więcej
  pozwoli     staran     adresowana     sama     listopada     start     ostrkiedy     swiadczy     trasy     koncertowej     uwagailosc     kazdego     wyselekcjonowanych     listopad     kameralnej     jest     ograniczonawstep     dobrac     przedstawienia     muzykow     zespolami     wydarzenia     sluchacza     koncert     gral     sali70     pozostawi     zycie     akustycznego     konca     zaskakujace     specjalnym