Going. | OSTR: Autentycznie - Radomska Orkiestra Kameralna

Zapraszamy na koncert O.S.T.R w ramach trasy
“O.S.T.R AUTENTYCZNIE”! Artysta wystąpi w Radomiu już 16 listopada a w Sali Koncertowej Radomskiej Orkiestry Kameralnej przy Żeromskiego 53!

O.S.T.R. grał już z kilkoma zespołami wspomagającymi go na scenie, ale nigdy z tak wyjątkowym instrumentarium. O specyfice koncertów "Autentycznie" nie świadczy tylko dobór muzyków, instrumentów, oraz zaskakujące aranżacje. Wyjątkowa jest sama koncepcja akustycznego wykonania jednej i tej samej płyty - "Życie po śmierci "- od początku do końca. To pozwoli artyście na pierwszy od początku kariery tak osobisty spektakl, czy też w jego przypadku raczej osobistą spowiedź adresowaną do publiczności.

Wszystkie wydarzenia na trasie "Autentycznie" odbędą się w wyselekcjonowanych salach. Dołożono starań, aby dobrać odpowiednie tło dla specyfiki muzycznej i artystycznej przedstawienia. Od krakowskiego Teatru Variete po warszawski Teatr Syrena mamy do czynienia z czymś specjalnym, co pozostawi niezatarte wrażenie w duszy każdego słuchacza O.S.T.R.

Kiedy?

16 LISTOPAD 2017 (CZWARTEK), start godz. 20:00

Cena?

80 PLN-DÓŁ SALI
70 PLN-BALKON

UWAGA!

Ilość biletów mocna ograniczona.
Wstęp bez ograniczeń wiekowych!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Pobierz Going. i miej miejski kalendarz zawsze pod ręką.
więcej
  poczatku     radomiu     muzykow     teatr     odbeda     jest     sama     mocna     trasie     salach     tylko     koncepcja     sali     wyselekcjonowanych     2017     artysta     wystapi     zapraszamy     start     koncertow     godz     odpowiednie     wrazenie     wspomagajacymi     syrena     specyfice     sluchacza     dobrac     sali70     wiekowychserdecznie     przedstawienia     osobisty