Going. | OSTR: Autentycznie - Radomska Orkiestra Kameralna

Zapraszamy na koncert O.S.T.R w ramach trasy
“O.S.T.R AUTENTYCZNIE”! Artysta wystąpi w Radomiu już 16 listopada a w Sali Koncertowej Radomskiej Orkiestry Kameralnej przy Żeromskiego 53!

O.S.T.R. grał już z kilkoma zespołami wspomagającymi go na scenie, ale nigdy z tak wyjątkowym instrumentarium. O specyfice koncertów "Autentycznie" nie świadczy tylko dobór muzyków, instrumentów, oraz zaskakujące aranżacje. Wyjątkowa jest sama koncepcja akustycznego wykonania jednej i tej samej płyty - "Życie po śmierci "- od początku do końca. To pozwoli artyście na pierwszy od początku kariery tak osobisty spektakl, czy też w jego przypadku raczej osobistą spowiedź adresowaną do publiczności.

Wszystkie wydarzenia na trasie "Autentycznie" odbędą się w wyselekcjonowanych salach. Dołożono starań, aby dobrać odpowiednie tło dla specyfiki muzycznej i artystycznej przedstawienia. Od krakowskiego Teatru Variete po warszawski Teatr Syrena mamy do czynienia z czymś specjalnym, co pozostawi niezatarte wrażenie w duszy każdego słuchacza O.S.T.R.

Kiedy?

16 LISTOPAD 2017 (CZWARTEK), start godz. 20:00

Cena?

80 PLN-DÓŁ SALI
70 PLN-BALKON

UWAGA!

Ilość biletów mocna ograniczona.
Wstęp bez ograniczeń wiekowych!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Pobierz Going. i miej miejski kalendarz zawsze pod ręką.
więcej
  wystapi     aranzacje     wydarzenia     raczej     artysta     salach     czynienia     zycie     zapraszamy     listopada     start     uwagailosc     konca     ramach     kariery     ostr     spowiedz     syrena     teatru     wykonania     krakowskiego     wyselekcjonowanych     jego     przy     jednej     wyjatkowa     ograniczonawstep     biletow     listopad     kilkoma     specjalnym     2000cena80