Going. | Nic Dwa Razy Feat. Di.aria (Hania Piosik Solo) - Klub Komediowy

Nic Dwa Razy Feat. Di.aria (Hania Piosik Solo)

19:00 | Środa, 15 listopada 2017
Klub Komediowy

Inne

15 zł

15 zł

Zapraszamy na spektakl improwizowany z gościnnym udziałem wokalistki Hanny Piosik aka Di.Aria. Na scenie wystąpią Michał Sufin i Bartek Młynarski oraz Kinga Kosik-Burzyńska i Karolina Norkiewicz (grający na co dzień m.in. w duetach Sufin/Młynarski oraz Kinga i Nora).

DI.ARIA (HANIA PIOSIK SOLO)
Di.Aria – to project doprowadzający do szaleństwa i w szaleństwie odnajdujący harmonię i piękno. W trakcie enigmatycznych LiveActów buduje górę z emocji głęboko pochowanych i zabiera nas na nią, żeby móc pokazać uczestnikom ceremonii, że drogę do źródła odkrywa się, spoglądając na nią z dystansu.
Muzyka projektu Di.Aria w jest całości skomponowana przez Hanię Piosik, jako opowieść pełna dźwięków przestrzeni miejskiej i naturalnych odruchów Ziemi, które kompozytorka ubrała we współczesny frak wtyczek i przesterów, co scala się w osobliwy Język, za pomocą którego Di.Aria prowadzi z publicznością dialog o życiu, podróży przez życie i pewnych prawdach, nieodzownie z nim związanych.
Projekt Di.Aria stał się przedmiotem badań psychologicznych, które popierają w sposób naukowy tezę, że muzyka jest Uniwersalnym Językiem Emocji.
Hania Piosik – absolwentka Psychologii Uniwersytetu SWPS w Warszawie. Muzyk i kompozytor. Witalistka. Wielbicielka poszerzania świadomości i wydobywania radości z życia, poszukiwania jej w ludziach, sobie i otaczającym świecie. Od wielu lat zajmuje się rozwijaniem Sztuki Improwizacji, współpracując m.in. z takimi postaciami, jak Jerzy Mazoll, Sławomir Janicki, Kuba Janicki, Wojtek Mazolewski (Wojtek Mazolewski Quintet), Ray Dickaty (Warsaw Improvisers Orchestra), Neil Milton, także z Pawłem Szamburskim (SzaZa) i Patrykiem Zakrockim tworząc projekt LOST EDUCATION, z którymi wydała właśnie – szósty w swoim życiu – album nakładem wytwórni muzycznej LADO ABC, z którym wyrusza lada chwila w międzynarodową trasę koncertową.

SUFIN/MŁYNARSKI: PEWNEGO RAZU W…
Spektakl improwizowany Bartka Młynarskiego i Michała Sufina z Teatru Improwizowanego Klancyk, którzy będąc sami na scenie, nie biorą od nikogo inspiracji i grają kilka postaci na raz. Przez godzinę prowadzą widzów przez fabułę pełną zaskakujących zwrotów akcji, dusznych miejsc z amerykańskiej prowincji, postaci zwichrowanych i wykreślonych z dramatów Arthura Millera. Spektakl stara się opowiedzieć kilka historii, które spotkają się w jakimś punkcie, albo i nie, historia może być opowiedziana od tyłu albo pomontowana niczym film Pulp Fiction. Aktorzy starają się odpowiedzieć na zagadki postaci i historii która będzie powstawać na oczach widzów.

KINGA & NORA
Zagramy bez scenariusza, bez przygotowanych postaci. Na żywo, z głowy, na oczach widowni. Tylko we dwie. Na scenie. Absurd i abstrakcja. Tak więc proszę się przygotować – i proszę potem nie mówić, że nie uprzedzaliśmy. W duecie: Kinga Kosik-Burzyńska i Karolina Norkiewicz. Na co dzień można je zobaczyć na scenie Klubu Komediowego, no i oczywiście w teatrze improwizowanym Humbuk.

Bilety: 25/15 zł

BILETY ULGOWE przysługują studentom, emerytom, rencistom oraz aktualnym studentom Szkoły Impro (prosimy o okazanie przy wejściu odpowiedniego dokumentu uprawniającego do ulgi)

Bilety na spektakl można kupić:
online – za pośrednictwem naszej strony, wystarczy kliknąć opcję KUP BILET
w kasie Klubu – codziennie od godziny 18 do końca ostatniego spektaklu (jeśli pula biletów w sprzedaży stacjonarnej nie została wyczerpana)

Pobierz Going. i miej miejski kalendarz zawsze pod ręką.
więcej
  projektu     psychologicznych     tylko     lost     scenie     album     poszukiwania     pewnych     nora     frak     uniwersytetu     ktora     wystapia     udzialem     absurd     jakims     sami     codziennie     duecie     nikogo     improwizowany     film     spotkaja     warsaw     studentom     wiec     calosci     uniwersalnym     widowni     miejsc     kinga     solodiaria