Going. | Rotting Christ + Carach Angren, Svart Crown - MegaClub

Rotting Christ + Carach Angren, Svart Crown

18:00 | Środa, 31 stycznia 2018
MegaClub

Koncert

70/80 zł

70/80 zł

Knock Out Productions prezentuje koncert Rotting Christ w Katowicach!

Legenda greckiej sceny metalowej wraca do naszego kraju po kilkumiesięcznej przerwie. Grupa wystąpiła w czerwcu 2017 roku na dwóch rewelacyjnych koncertach we Wrocławiu i Poznaniu. Teraz przyszedł czas na Katowice.

Na koncert Rotting Christ zapraszamy 31 stycznia do katowickiego Mega Clubu. W roli supportów zaprezentują się Carach Angren oraz Svart Crown.

Bilety na koncert już teraz dostępne na: https://sklep.knockoutprod.net/


ROTTING CHRIST (Grecja) black metal, dark metal:
Rok bez koncertu Rotting Christ w Polsce to rok stracony. Sakis Tolis i jego brat Themis nigdy nie zapomnieli, skąd otrzymali pierwsze komplementy pod adresem swojej muzyki, rozsyłanej na cały świat w erze tape tradingu. Znakomita grecka formacja, twórcy tak wielkopomnych dzieł, jak "Non Serviam", "Triarchy Of The Lost Lovers", czy wydanych już w XXI wieku albumów "Theogonia" i "Aealo", gości w naszym kraju na każdej trasie koncertowej. W 2017 roku minęło równo 30 lat od powołania Rotting Christ do życia przez Sakisa i Themisa. Od 2014 roku w chwalebnej misji rozprzestrzeniania muzyki wspierają braci Van Ace (gitara basowa) i George Emmanuel (gitara).
Rotting Christ zaczął od black metalu. Potem jego muzyka ewoluowała i nazywana była różnie, czasem metalem gotyckim, czasem dark metalem. W ostatnich latach kapela korzysta też ze spuścizny muzyczne swojej ojczyzny, co pięknie pokazała, chociażby na wspomnianej "Aealo". Ostatnie dzieło zespołu Sakisa to wciąż "Rituals" z 2016 roku, nagrane z gościnnym udziałem między innymi Nicka Holmesa z Paradise Lost i Vorpha z Samael.
Sprawdź, jeśli lubisz: Septic Flesh, Samael, Varathron, Nightfall, Tiamat…
https://www.rotting-christ.com/
https://www.facebook.com/Rotting-Christ-290468585669
https://www.youtube.com/watch?v=xn972Pl88AA

CARACH ANGREN (Holandia) symfoniczny black metal:
Holendrzy stworzyli wielkopomne metalowe, tworzone przez Pestilence, Asphyx, Sinister, Legion Of The Damned, Thanatos i rzesze innych. Holandia jest też ojczyzną powstałego w 2003 roku zespołu Carach Angren, który określany bywa holenderską odpowiedzią na Cradle Of Filth. Podobnie jak kapela Daniego Filtha trio lubuje się w opowieściach o wampirach i przeróżnych okropnościach, którym za podkład muzyczny daje symfoniczną wersję black metalu. Podobnie jak Anglicy holenderscy muzycy dotarli na łamy mainstreamu, kiedy w 2016 roku katolicka organizacja w ich ojczyźnie próbowała odwołać koncert kapeli w okresie świątecznym.
Gdyby Tim Burton potrzebował ostrego podkładu do kolejnej swojej mrocznej historii filmowej, w dorobku Carach Angren mógłby znaleźć niejedną kompozycję, spełniającą jego wymagania. Najświeższa porcja muzyki pochodzi z 2017 roku i ukazała się pod wiele mówiącym tytułem "Dance And Laugh Amongst the Rotten". Miłośnicy historii z dreszczykiem będą piać z zachwytu.
Sprawdź, jeśli lubisz: Cradle Of Filth, Dimmu Borgir, Fleshgod Apocalypse, Anorexia Nervosa…
http://www.carach-angren.nl/
https://www.facebook.com/carachangren
https://www.youtube.com/watch?v=REfg3XDWxlU

SVART CROWN (Francja) black/death metal:
Z czym kojarzy Wam się Riwiera Francuska? Zapewne z festiwalem filmowym w Cannes, plejadą gwiazd na nim, piękną pogodą, wypasionymi limuzynami i kreacjami za ciężkie pieniądze. Tym zafascynowanym polską literaturą, szczególnie Sławomirem Mrożkiem z piękną Niceą, w której pisarz wiele lat mieszkał i w której zmarł. W tym samym mieście, co autor "Tanga" i "Emigrantów", w 2004 roku swój bluźnierczy żywot za sprawą gitarzysty i wokalisty Jeana-Baptisty Le Baila rozpoczęła załoga Svart Crown. Nie interesowała jej satyra i sztuki teatralne, lecz perwersje, diabelstwa i wszystko to, co można zawrzeć pod słowem "dekadencja". Za środek wyrazu Francuzi wybrali wypadkową black metalu i death metalu.
Pierwsze wydawnictwo, demówka, ukazała się w 2006 roku. Kolejne dwa lata oczekiwania i pojawiła się debiutancka płyta "Ages Of Decay". Po niej były jeszcze trzy. Dorobek francuskiej formacji zamyka wydana w 2017 roku płyta "Abrecation i do niej właśnie Svart Crown będzie starał się przekonać polskich fanów ekstremy. Dodajmy, że w składzie kapeli jest muzyk, który talent dzieli z legendą francuskiej sceny, Agressor, gitarzysta Kevin Verlay.
Sprawdź, jeśli lubisz: Deathspell Omega, Morbid Angel, Nile, Melechesh, Ulcerate, Azarath…
https://svartcrown.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/SVARTCROWN
https://www.youtube.com/watch?v=rPwz0ROyLaI


Zagrają:
ROTTING CHRIST (Grecja) black metal, dark metal
+
Carach Angren (Holandia) symfoniczny black metal
Svart Crown (Francja) black/death metal:

Kiedy: 31 stycznia (środa) 2017
Gdzie: Katowice @ MegaClub, ul. Żelazna 15
Bilety: 70 zł – przedsprzedaż, 80 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Bilety na koncert dostępne na:
https://sklep.knockoutprod.net/ (druki kolekcjonerskie)

oraz Eventim


Zaprasza
Knock Out Productions
http://www.knockoutprod.net/
https://www.facebook.com/productions.knock.out
https://www.instagram.com/knockoutprod

Pobierz Going. i miej miejski kalendarz zawsze pod ręką.
więcej
  mega     metalrok     polsce     nightfall     morbid     dorobku     15bilety     spuscizny     wspieraja     plejada     muzyka     anglicy     holenderska     anorexia     ukazala     pisarz     udzialem     misji     burton     jest     najswiezsza     dodajmy     rotten     podklad     metalupierwsze     katowickiego     gosci     2014     flesh     laugh     sceny     themisa