Going. | Kabaret pod napięciem - Hi-Fi High Five

Kabaret Pod Napięciem po raz pierwszy w High Five! Nie przegap tego interaktywnego widowiska komediowego i zarezerwuj sobie czas już dziś!

Kabaret Pod Napięciem powstał pod koniec 2011 roku w Gdańsku z inicjatywy Arkadiusza Pawłowskiego. Oprócz założyciela, trzon grupy tworzą Maciej Wójtewicz i dźwiękowiec Michał Sidorkiewicz. KPN zaczynając szósty rok scenicznej działalności ma za sobą stworzone trzy godzinne programy, przedstawiane na ponad 150 występach na scenach w całej Polsce. Zdobyli ponad 40 nagród i wyróżnień na festiwalach w całej Polsce, można ich było oglądać w realizacji telewizyjnej na TVP2. Arek i Maciek to dwie sceniczne osobowości, które wraz z pomocą przebojowego dźwiękowca Michała uwielbiają razem tworzyć coś z niczego, czy to po wielogodzinnych próbach, czy drogą improwizacji na scenie. Efekty często zaskakują ich samych, a niespożyta energia i tona pozytywnych emocji tworzą bardzo ciekawy, absurdalny obraz. Jak to wszystko wygląda na scenie? Zobaczcie sami!

---

Co? Komediowa extravaganza w wykonaniu Kabaretu Pod Napięciem!

Gdzie? W jedynym i niepowtarzalnym Hi-Fi High Five

Kiedy? 26 listopada o 20.00

Za ile? Za 15 zł w przedsprzedaży (https://www.kupbilecik.pl/impreza-21267-kabaret.pod.napieciem.gdansk.html) lub 20 zł bezpośrednio przed wydarzeniem na miejscu!

Zapraszamy, polecamy, nisko się kłaniamy!

---

Organizatorzy:
Marmel Events
Hi-Fi High Five
Pan Pawłowski

Partnerzy:
Marmel Media
Świat Seby
Kamerowani
Galaxar
Kabaret Pod Napięciem
KupBilecik.pl

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej