Going. | Miąższ - Hydrozagadka

Kochani jak już wcześniej informowaliśmy 5 września chcemy wspólnie z Wami świętować nasze 6 urodziny! Na ten wyjątkowy dla nas koncert zapraszamy Was do warszawskiej Hydrozagadki! Tego wieczoru historia zatoczy swoisty krąg. To właśnie w Hydrozagadce 6 lat temu ostatni koncert z Przedwietrzem zagrali Karol i Seba. Od tego momentu zaczęli myśleć o własnym zespole i tak zaprosili do współpracy Joannę, co zaowocowało Miąższem. Mamy nadzieję, że skoro czytacie ten post dalsze dzieje zespołu są Wam bardziej lub mniej znane, dlatego nie będziemy się w tym temacie rozwijać.

Wracając do urodzin szykujemy dla Was (i dla siebie też) wyjątkowy wieczór. Na scenie będziemy we CZWORO!!! Tak, będzie to pierwszy w historii warszawski koncert Miąższu z perkusją, na której zagra dla Was nie, kto inny jak sam Piotr Gwadera! Na scenie pojawią się również goście i tu uwaga są to goście, z którymi wspólnie na scenie jeszcze nie występowaliśmy! Jest to niespodzianka od nas dla Was i to nie jedyna tego wieczoru bo będzie też niespodzianka w postaci video.
Jak na urodziny przystało będzie też tort i szampan.

Jeśli chcesz żeby nasze urodziny były udane PRZYJDŹ w piątek 05 września 2014 r. do Hydrozagadki - bo co to za urodziny bez gości? ? i baw się razem z nami w trakcie koncertu i na aferku. Liczymy na Waszą obecność bo chcemy świętować razem z Wami.

Najpiękniejszym prezentem od Was dla nas będzie jeśli zechcecie nas zabrać ze sobą do domu. Oczywiście w postaci płyty STOP GMO, no chyba że wszyscy już nas macie.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej