Going. | Siwers / Parzel / DJ Kebs - Hocki Klocki nad Wisłą

Kolejny czwartek - kolejny dobry hip hop nad Wisłą!
Tym razem okazja wyjątkowa podwójnie. Po pierwsze mamy dwóch aż dwóch headlinerów: Siwers i Parzel wspierani DJsko przez Kebsa, Phunk'illa i Hubsona.
Po drugie - to już ostatni Ha Ha Czwartek, więc pożegnajmy ten cykl solidnie - liczymy na Was!

Siwers ? producent i raper o charakterystycznie chropowatym, głębokim głosie. Reprezentant warszawskiego Targówka. Członek warszawskiej grupy Bez Cenzury, która zadebiutowała w 2006 roku albumem "Klasyk", zaliczając istne wejście smoka singlem "Reprezentuję Siebie". Jego produkcje usłyszeć mogliście na wielu legalnych wydawnictwach, m.in. na: "Na Linii Ognia" Skazanych Na Sukcezz, "Krew i Dusza" Fu, "Numer Jeden Wróg Publiczny" JWP, ?Czysta Brudna Prawda? Sokoła i Marysi Starosty czy "Pysk W Pysk" Pyskatego. W 2013 roku ukazał się jego pierwszy solowy album "Bez Ceregieli", który spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem przez słuchaczy.

Wraz z Siwersem wystapi jego dj koncertowy Phunk'ill oraz hypeman SATYR.

Parzel - Niezwykle charakterystyczny styl rapowania, bardzo ciekawe, zapadające w pamięci storytellingi ? to wyróżnia Parzela na tle rodzimej sceny hiphopowej. Utożsamiany z bardziej hardkorową, uliczną twórczością, którą prezentował w podziemiu działając w zespole SSDI. Początek swojej przygody z rapem datuje na 2000 rok.

11 czerwca 2012 roku nakładem wytwórni muzycznej Prosto ukazał się pierwszy album Parzela zrealizowany z Siwersem zatytułowany "Coś się kończy, coś się zaczyna".

Dodatko razem z parzelem zagra DJ KEBS na gramofonach oraz wokalnie gościnnie wystąpi Ania Erman Kandeger i hype men Krajnik.

O after standardowo i niezawodnie zadba Dj Hubson.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej