Going. | Lass - Hocki Klocki nad Wisłą

W Hockach Klockach zagra LASS ? solowy projekt muzyczny Kasi Klimczyk. Synth popowa feria barw, elektroniczna jednoosobowa grupa i audiowizualne show sceniczne. Wokalistka i multinstrumentalistka, która swoją muzykę nagrywa i wykonuje sama.

Zagrają też Invent ? dj i producent związany z wytwórnią U Know Me Rec. Wyrosły ze środowiska turntable, swoje umiejętności pokazuje w swoich elektronicznych setach. Muchacho ? dj i producent elektroniczny związany z legendarnym składem Minimalna Prawda, eksperymentalnym S!te Records oraz z audiowizualnym projektem Gypsy Pill.

LASS:
komponuje oraz produkuje swoje piosenki i teledyski. W 2014 zagrała kilkanaście koncertów w Nowym Jorku. W tym samym roku otrzymała nagrodę specjalną z rąk Katarzyny Nosowskiej w konkursie "Skoda auto muzyka". Brała udział w projekcie Rogera Greenawalta "366Visions".

Invent:
Producent, DJ i turntablista. Autor bardzo dobrze przyjętej ,,Hey You" EP, na której udzielił się sam KRS-One, Azari & III, oraz połowa duetu TNGHT ­ Lunice, collabo z Gazellą ­ "White Cube", czy epki dla labelu The Very Polish Cut­Outs. Ponad to jest on także absolwentem Burn Studios na Ibizie, w swoim dorobku posiada również oficjalne remixy dla Teielte, Out Of Tune, czy Zebry oraz wiele podcastów/

Warto wspomnieć o jego początkach ? zaczynał już jako 14­letni turntablista i zdołał uzyskać na tym gruncie uznanie m.in. na oficjalnych Mistrzostwach Polski DJ'ów ITF, czy w konkursie Turntable Contest. Do dzisiaj jednym z jego znaków rozpoznawczych jest wyjątkowa technika oraz trick ­ mixing. Sety Inventa są połączeniem new beats, muzyki klubowej, hip hopu a także disco. Doświadczenie zdobywał na wielu festiwalach (Heineken Open'er Festival, Coke Live, Selector, Free Form Festival i wielu innych) oraz zagranicą (Wielka Brytania, Francja, Dania, Ibiza).

Muchacho:
Szalona postać trójmiejskiej sceny muzyki elektronicznej. Zawsze uśmiechnięty, pogodnie nastawiony do życia, lubi włoską kuchnie i szalone imprezy - świetnie oddaje swój flow poprzez sety dj'skie. Do tej pory grywał w niejednym klubie na terenie całej Polski, jednak najbardziej związany był z sopockim Sfinksem. W setach nie stroni od nowoczesnej elektroniki - lubi mieszankę klimatyczną od nu-wave po avant-disco czy indie pop. Poza miksowaniem w klubach, udziela się w zespole 'Gypsy Pill', przygotowuje oprawę muzyczną do wernisaży, produkuje dźwięki do video-artu, instalacji, perfomance'ów oraz innych medialnych eksperymentów.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej