Going. | Ania Rusowicz - Drukarnia

Już 17 listopada oficjalnie otwieramy dla Was klub Drukarnia!

Zapraszamy na bigbitowo-rockową muzyczną podróż w lata 60-te i 70-te. Wystąpi przed Wami Ania RUSOWICZ - polska wokalistka, zdobywczyni czterech nagród FRYDERYK , kompozytorka, tekściarka, ale przede wszystkim osoba, która na nowo przywróciła styl i muzykę lat 60tych i 70tych w Polsce, nagrywając trzy płyty w stylu retro, z których dwie okryły się statusem „złotych”.
Na koncercie będzie można usłyszec utwory z dwóch płyt Ani oraz utwór w co mam wierzyć z filmu "Sztuka Kochania".

Po koncertowej części wieczoru zapraszamy Was na niezwykłą imprezę taneczną, którą poprowadzi Agnieszka Kaczorowska wraz z tancerzami ze swojej nowo otwartej, autorskiej szkoły tańca Danceworld.
Agnieszka Kaczorowska – aktorka, prezenterka i znakomita tancerka. Posiada najwyższą klasę taneczną „S” – zarówno w tańcach latynoamerykańskiej, jaki i standardowych, w wieku 17 lat uzyskała tytuły Mistrzyni Polski oraz Mistrzyni Świata w Tańcach Latynoamerykańskich. Popularność i miłość widzów zdobyła rolą w serialu „Klan”, oraz tańcząc w programie „Dancing With the Stars. Taniec z Gwiazdami”. W wieku 24 lat stworzyła własny projekt „Danceworld by Agnieszka Kaczorowska”, którego efektem było otwarcie we wrześniu 2017 roku szkoły tańca z autorskim programem nauki tańca oraz samorozwoju.

Imprezę poprowadzą Agnieszka Kaczorowska oraz Mirosław Kalisiewicz, który wraz z zespołem Hamak Band otworzą koncertową cześć wieczoru. Nie zabraknie też konkursów i niespodzianek.

O zabawę do biełgo rana zadba Dj NEBAZ & Vintage Party.

Program:

19.30 Otwarcie imprezy
20.00 Koncert zespołu Hamak Band. Anti-Age Music
21.00 Konkursy z nagrodami
21.30 Koncert Ani Rusowicz
22.45 Konkursy z nagrodami
23.15 Agnieszka Kaczorowska z tancerzami
& Dj Nebaz i Vintage Party

Bilety w cenie 50 zł dostępne w sprzedaży internetowej:
http://going.pl/ania-rusowicz oraz w klubie w dniu imprezy.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej