Going. | Gigantyczne gramofony atakują (W 3D!) # Dj Esdwa - Klub Zmiana Klimatu

Gigantyczne gramofony atakują (W 3D!) # Dj Esdwa

21:30 | Sobota, 11 listopada 2017
Klub Zmiana Klimatu

Impreza

10 zł

10 zł

Po raz kolejny zapraszamy na miusicalową komedie pomyłek w konwencji dyskoteki z elementami grozy dnia następnego! Słowem: GIGANTYCZNE GRAMOFONY ATAKUJĄ 3 (w 3D!)

Zarys fabularny wieczoru:
Gigantyczne Gramofony z planety Vestax po utracie swojego Kierowinka (w poprzedniej części zostaje on pojmany przez tajemniczych przybyszy ze wschodu i wywieziony na Wyspy Kawaleryjskie gdzie do końca wszechświata będzie pełnił rolę przycisku do e-papieru) pod namową gwiazdy muzyki country, demonicznego Zenobiusza, porzucają grupę flamenco do której dołączyły pod koniec poprzedniej części i organizują zorganizowaną grupę przestępczą o charakterze terrorystyczno-sekciarskim, której celem jest przejęcie kontroli nad ludzkością poprzez propagowanie teorii płaskiej oraz wklęsłej ziemi, a w konsekwencji zakazu organizowania dyskotek (które miały by jakoby zakłucać wibracje ziemi-dysku) oraz wprowadzenia całkowitej i przymusowej prohibicji (to już tylko z czystej złośliwości). Po raz kolejny na ratunek ludzkości wyruszy grupa przyjaciół z Wasilkowa, którzy postanawiają, że nie będzą nam kosmici pluli w twarz i wyzywają kosmitów na pojedynek przy barze. Kiedy szala zwycięstwa przechyla się niebezpiecznie w stronę agresorów (okazuje się że kosmici nie mają głowy i alkohol nie ma gdzie im uderzyć) z pomocą rusza emerytowany komandos orkiestry wojskowej, obecnie dorabiający jako didżej - EsDwa, który dzięki swoim skreczom, przejściom i selekcji powoduje katarsis demonicznego Zenobiusza, który od tej pory postanawia porzucić złą drogę i zająć się pisaniem muzyki do polskich komedii romantycznych. Gigantyczne Gramofony po raz kolejny odnoszą porażkę i w ramach kary od tej pory rostają przydzielone do orkiestry przy Wojskach Obrony Terytorialnej w roli puzonów. A wszystko to po raz kolejny w tak niesamowicie realistycznym technikolorze 3D-STEREO!

klimaty: funk, pop, rock, disco, mush-up’s & the best of the best.
Ray Charles, Curt Cobain, Pharrel Wiliams, AC/DC, RUN DMC, Red Hot Chilli Peppers, James Brown, END MACZ MOR!

______________________________________________________

14.10.2017 (sobota) / start: 21:00 / wstęp: 10pln
Zmiana Klimatu, ul. Warszawska 6, Białystok
______________________________________________________

+18 (zgoliłeś/aś wąsy = weź dowód)

Pobierz Going. i miej miejski kalendarz zawsze pod ręką.
więcej
  szala     realistycznym     zgolilesas     jest     wasy     swojego     dyskotek     wschodu     zakazu     dolaczyly     disco     pojedynek     jakoby     zorganizowana     porzucic     wasilkowa     obecnie     pluli     zwyciestwa     zlosliwosci     10plnzmiana     katarsis     brown     porzucaja     3dstereoklimaty     mialy     zajac     chilli     strone     bestray     poprzez     wojskach