Going. | Gigantyczne gramofony atakują (W 3D!) # Dj Esdwa - Klub Zmiana Klimatu

Gigantyczne gramofony atakują (W 3D!) # Dj Esdwa

21:30 | Sobota, 11 listopada 2017
Klub Zmiana Klimatu

Impreza

10 zł

10 zł

Po raz kolejny zapraszamy na miusicalową komedie pomyłek w konwencji dyskoteki z elementami grozy dnia następnego! Słowem: GIGANTYCZNE GRAMOFONY ATAKUJĄ 3 (w 3D!)

Zarys fabularny wieczoru:
Gigantyczne Gramofony z planety Vestax po utracie swojego Kierowinka (w poprzedniej części zostaje on pojmany przez tajemniczych przybyszy ze wschodu i wywieziony na Wyspy Kawaleryjskie gdzie do końca wszechświata będzie pełnił rolę przycisku do e-papieru) pod namową gwiazdy muzyki country, demonicznego Zenobiusza, porzucają grupę flamenco do której dołączyły pod koniec poprzedniej części i organizują zorganizowaną grupę przestępczą o charakterze terrorystyczno-sekciarskim, której celem jest przejęcie kontroli nad ludzkością poprzez propagowanie teorii płaskiej oraz wklęsłej ziemi, a w konsekwencji zakazu organizowania dyskotek (które miały by jakoby zakłucać wibracje ziemi-dysku) oraz wprowadzenia całkowitej i przymusowej prohibicji (to już tylko z czystej złośliwości). Po raz kolejny na ratunek ludzkości wyruszy grupa przyjaciół z Wasilkowa, którzy postanawiają, że nie będzą nam kosmici pluli w twarz i wyzywają kosmitów na pojedynek przy barze. Kiedy szala zwycięstwa przechyla się niebezpiecznie w stronę agresorów (okazuje się że kosmici nie mają głowy i alkohol nie ma gdzie im uderzyć) z pomocą rusza emerytowany komandos orkiestry wojskowej, obecnie dorabiający jako didżej - EsDwa, który dzięki swoim skreczom, przejściom i selekcji powoduje katarsis demonicznego Zenobiusza, który od tej pory postanawia porzucić złą drogę i zająć się pisaniem muzyki do polskich komedii romantycznych. Gigantyczne Gramofony po raz kolejny odnoszą porażkę i w ramach kary od tej pory rostają przydzielone do orkiestry przy Wojskach Obrony Terytorialnej w roli puzonów. A wszystko to po raz kolejny w tak niesamowicie realistycznym technikolorze 3D-STEREO!

klimaty: funk, pop, rock, disco, mush-up’s & the best of the best.
Ray Charles, Curt Cobain, Pharrel Wiliams, AC/DC, RUN DMC, Red Hot Chilli Peppers, James Brown, END MACZ MOR!

______________________________________________________

14.10.2017 (sobota) / start: 21:00 / wstęp: 10pln
Zmiana Klimatu, ul. Warszawska 6, Białystok
______________________________________________________

+18 (zgoliłeś/aś wąsy = weź dowód)

Pobierz Going. i miej miejski kalendarz zawsze pod ręką.
więcej
  grupe     3dstereoklimaty     epapieru     10plnzmiana     ziemidysku     pisaniem     terrorystycznosekciarskim     peppers     agresorow     puzonow     wywieziony     best     dowod     ramach     kierowinka     kawaleryjskie     namowa     teorii     3dzarys     romantycznych     funk     miusicalowa     terytorialnej     kary     orkiestry     przechyla     zajac     pomylek     barze     mor______________________________________________________14102017     konsekwencji     demonicznego