Going. | Erith + after - Klub Spirala

Erith to duma naszego miasta. Jest postacią magiczną, intrygującą i nie dającą się w prosty sposób sklasyfikować.

Jej twórczość, odkąd trafiła do internetu, skupia uwagę wielu ważnych osób ze świata muzyki. Dzięki temu 22-letnia artystka szybko zagrała na tak prestiżowych imprezach, jak Spring Break, Alter Fest, Soundrive Festival, Ars Cameralis czy Samsara Festival Europe(HU). Erith ma za sobą też supporty przed m.in. Julią Marcell, The Dumplings, Xxanaxx'em i Rebeką. Pod koniec zeszłego roku gliwiczanka otrzymała Nagrodę Marszałka Woj. Śląskiego dla młodych twórców za osiągnięcia w dziedzinie muzyki, w tym roku otrzymała nagrodę Prezydenta Miasta Gliwice w dziedzinie twórczości artystycznej!

Jej koncerty przybierają formę performance'u. Erith nawiązuje świetny kontakt z publicznością, którą podczas występu wciąga do swojego magicznego świata, z którego trudno jest wrócić do rzeczywistości. Erith tworzy muzykę na żywo, loopuje poszczególne sample i instrumenty, śpiewa, a jej znakiem rozpoznawczym jest charakterystyczny taniec i towarzysząca jej koncertom gra świateł.

Koncert w Gliwicach będzie wyjątkowy, a to z tego powodu, że artystka wystąpi na środku klubu, a publiczność skupi się wokół niej. Z występu ma powstać wideo.

Bilety dostępne w sprzedaży stacjonarnej oraz przez stronę Going w trzech pulach: 15, 20, 25 zł.

Po koncercie będzie after z naszymi lokalnymi twórcami muzyki electro, house, techno.

Fotografia: Witold Ancerowicz.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej