Going. | Za Ćmą W Dym 2017: Furia + Thaw, Sacrilegium, Licho - Klub Studencki Kwadrat

Za Ćmą W Dym 2017: Furia + Thaw, Sacrilegium, Licho

20:00 | Piątek, 24 listopada 2017
Klub Studencki Kwadrat

Koncert

45 zł

45 zł

W trakcie sześciu koncertów zaprezentują się: Furia, Thaw, Sacrilegium oraz Licho.

FURIA (Polska) black metal:
Jak wiadomo, Polska black metalem stoi, a jednym z najwspanialszych przedstawicieli tego gatunku u nas jest śląska Furia, wybitny reprezentant kolektywu Let The World Burn. Jej lider, charyzmatyczny Michał "Nihil" Kuźniak, nie należy do osób zbyt rozmownych, nie udziela zbyt wielu wywiadów, ale za to przez muzykę wypowiada się tak, że pozostaje tylko podziwiać. Każdy materiał Furii to arcydzieło samo w sobie.

THAW (Polska) black metal, ambient, noise:
Powstała w 2010 roku kapela zwróciła na siebie uwagę fanów ciekawym przemieszaniem black metalu oraz elementów ambientu, noise'u oraz muzyki eksperymentalnej. Utwory ciekawie zaaranżowane, utrzymane w gęstym, zawiesistym klimacie.

SACRILEGIUM (Polska) pagan black metal:
Polski black metal ma swoje legendy, a jedną z nich jest pochodzący z Wejherowa zespół Sacrilegium. Powstała w 1993 roku kapela, zanim nastał XXI wiek nagrała kilka demówek, pojawiła się na splitach, wydała wysoko oceniony album "Wicher" (Pagan Records w Polsce, Wild Rags w USA), po czym zniknęła. Zniknęła na kilkanaście lat.

LICHO (Polska) black metal, eksperymentalny black metal, ambient:
Już od 2011 roku, kiedy powstało w Sanoku i zaczęło rozsiewać black metal po świecie. Ale nie jest to zwyczajny black metal, oparty jedynie na wściekłości, brutalności, nienawiści, nihilizmie, mroku, szatanie. Ich twórczość to dużo teatralności.

Pobierz Going. i miej miejski kalendarz zawsze pod ręką.
więcej
  polska     nich     przedstawicieli     lider     szatanie     czym     rags     wywiadow     kilka     oceniony     nihilizmie     wejherowa     kolektywu     burn     mroku     wypowiada     zanim     album     noiseu     tworczosc     utrzymane     ambientjuz     2010     zbyt     furii     przez     samo     powstalo     tego     zwyczajny     rozmownych     polsce