Going. | Emade / Eprom Burn Reynolds - Cud nad Wisłą

Emade / Eprom Burn Reynolds

20:00 | Piątek, 5 września 2014

Cud nad Wisłą

Impreza

Free

Free

To najprawdopodobniej ostatnia impreza z cyklu Follow The River.

Tym razem płyniemy z trójką, którą zawsze chcieliśmy usłyszeć na jednej imprezie.

EPROM
Dwukrotnie zdobywał Mistrzostwo Świata IDA i dwanaście razy otrzymywał tytuł Mistrza Polski ITF i IDA. Powołał projekt Sztigar Bonko, udziela się także w Modulators. Redaktorzy "Wyborczej" tak ujmująco napisali o nim "Sety DJ-Eproma to pełne energii przemyślane kompozycje powstające przy użyciu gramofonów i całej gamy setupów. Kiedy stoi za konsolą panuje nad każdym dźwiękiem, kreując klimat kawałka, a osiągany efekt za każdym razem zapiera dech w piersiach publiczności."

EMADE
Nie trzeba go przedstawiać, ale wypada, więc internetowa encyklopedia pisze: "Piotr Waglewski, znany również jako DJ M.A.D. ? polski muzyk hip-hopowy, perkusista i DJ. Producent wszystkich pięciu albumów Fisza i Tworzywa Sztucznego. Syn muzyka Wojciecha Waglewskiego i młodszy brat Fisza". Ostatni dj set zagrał we wrześniu w Powiększeniu, cieszymy się że usłyszymy go po tak długiej przerwie za gramofonami w Cudzie!

BURN REYNOLDS
Jeden z najbardziej wszechstronnych dj-ów. Na scenie od dawien dawna, czyli początku lat 90, członek kolektywu djskiego Soul Service, współautor kompilacji Polish Funk. Stale obecny w Cudzie nad Wisłą od lat pięciu.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej