Going. | Beach, Please! - Temat Rzeka

Wakacje nie kończą się pierwszego września, kończą się wtedy, kiedy na barze w Temacie Rzeka zostanie polana ostatnia seta wiśniówki. Na szczęście do tego wydarzenia pozostało jeszcze sporo czasu i wykorzystamy go najlepiej jak można.
W letnim sezonie 2014, udowodniliśmy wszystkim niedowiarkom, że aby poczuć wakacyjną atmosferę, nie trzeba jechać dalej niż tramwajem na Saską Kępę. Temat Rzeka i Truant zapraszaja na przedostatnią imprezę z cyklu, na której wystąpią goście z miast usytuowanych wzdłuż Królowej Polskich Rzek.


SEB SKALSKI
(Purple Music, SpekuLLa Records, Deeplomatik, Easy Band All Stars, Jazz Engineers)
DJ, muzyk i producent związany z warszawską sceną klubową oraz z prestiżową wytwórnią Purple Music, należącą do światowej sławy house - Jamiego Lewisa, absolwent Red Bull Music Academy.

EASY
Warszawski zawodnik i pionier muzyki house w Polsce. Swoją karierę rozpoczął już ponad dwadzieścia lat temu, kiedy kultura klubowa nie śniła nawet o wyjściu poza hermetyczną niszę. To właśnie Easy ruszał tłumy na spontanicznych imprezach w nieistniejącym, kultowym już Trendzie, przy okazji zarażając clubbingiem spragnionych nowych i świeżych dźwięków ludzi. W okresie swojej rezydentury w Trendzie, organizował cykliczne imprezy ?Rush House Party?, na które zapraszał takie legendy, jak Sven Vath, Erick-E, czy Westbam.

TRUANT
Urodzony w Warszawie, pierwsze sety grał w wieku kilkunastu lat. 100% ADHD. Jego myśli non stop wagarują w poszukiwaniu nowych brzmień. Rezydent stołecznego klubu Luzztro i jednej z najlepszych letnich miejscowek w kraju - Tematu Rzeka. Najlepiej czuje się w kilkugodzinnych setach, o późnych godzinach nocnych, a nawet porannych, często stając B2B z czołówką polskiej sceny muzyki elektronicznej. Organizator cyklu BEACH PLEASE ! i LUZZTRO.FM

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej