Going. | Slow Fashion Night Party - Bar Studio

Slow Fashion Night Party

22:00 | Sobota, 13 września 2014

Bar Studio

Impreza

10 zł

10 zł

Na imprezie Slow Fashion w barStudio zagrają aż trzy ciekawe postacie polskiej muzyki elektronicznej. Na żywo zaprezentuje się Sonar Soul, który właśnie wydał EP ?Trip To A? w wytwórni U Know Me Rec. i był jednym z najciekawszych odkryć tegorocznego festiwalu Tauron Nowa Muzyka. Zagra także Invent ? dj i producent również związany z wytwórnią U Know Me Rec., gdzie wydał swój album, na którym jednym z gości była legenda rapu ? KRS One.

Wyrosły ze środowiska turntable, swoje umiejętności pokazuje w swoich elektronicznych setach. Kolejnym artystą będzie Mian, którego dziełem jest krakowski klub Prozak 2.0. Znany z setów, które mieszają gatunki: future garage i glitch hop.

Z opaską Targów Slow Fashion wstęp za free.


Sonar Soul (U Know Me Rec.)
Sonar Soul (Łukasz Stachurko) to pochodzący z Warszawy Producent I DJ, eksplorujący muzykę z rejonów soulful electronic/abstract hip-hop. Fascynacja architekturą modernizmu oraz losowość ludzkiej natury ukształtowały jego styl, charakteryzujący się połączeniem naiwnych melodii i sentymentalnych nastrojów z użyciem jak najmniejszej ilości, możliwie nieoczywistych środków. W sierpniu 2014 nakłądem U Know Me Records wydał EPkę "Trip To A" (12" i digital), z której część materiału zostanie zaprezentowana podczas sobotniego live'a.


Invent (U Know Me Rec.)
Producent, DJ i turntablista. Autor bardzo dobrze przyjętej ,,Hey You" EP, na której udzielił się sam KRS-One, Azari & III, oraz połowa duetu TNGHT ? Lunice, collabo z Gazellą ? "White Cube", czy epki dla labelu The Very Polish Cut?Outs. Ponad to jest on także absolwentem Burn Studios na Ibizie, w swoim dorobku posiada również oficjalne remixy dla Teielte, Out Of Tune, czy Zebry oraz wiele podcastów.

Warto wspomnieć o jego początkach ? zaczynał już jako 14?letni turntablista i zdołał uzyskać na tym gruncie uznanie m.in. na oficjalnych Mistrzostwach Polski DJ'ów ITF, czy w konkursie Turntable Contest. Do dzisiaj jednym z jego znaków rozpoznawczych jest wyjątkowa technika oraz trick ? mixing. Sety Inventa są połączeniem new beats, muzyki klubowej, hip hopu a także disco. Doświadczenie zdobywał na wielu festiwalach (Heineken Open'er Festival, Coke Live, Selector, Free Form Festival i wielu innych) oraz zagranicą (Wielka Brytania, Francja, Dania, Ibiza).

Mian (Krk / Prozak 2.0)
Dj i promotor z Krakowa, którego jednym z głównych sukecsów jest klub Prozak 2. Organziował występy i grał z: Motor City Drum Ensemble, Danny Dazem, Gus Gus DJs, i Adamem Portem. Wystepował także na festiwalu No Border (wspólnie z wokalistą Yoa). W swoich setach miesza future garage, nu beats, glitch hop i indie r'n'b.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej