Going. | Soniamiki / We Draw A - Cud nad Wisłą

Heineken wspólnie z Cudem Nad Wisłą, zaprasza na wyjątkową serię koncertów i imprez ? Heineken City Nights! Tego lata, w każdy sobotni wieczór na Bulwarze Flotylli Wiślanej zagrają nietuzinkowi artyści z całego świata, przenosząc brzmienia światowych metropolii do Warszawy. Tym razem będzie to niezapomniany wieczór mistrzów gramofonu.

Zostały ostatnie dwa tygodnie lata i dwa ostatnie wieczory z Heineken City Nights. W najbliższy zobaczycie nowe osobowości polskiej sceny.

Zagrają Soniamiki i We draw A
SONIÄMIKI
Muzyka Soniämiki to ascetyczny, surowy pop. Chciałoby się napisać: alternatywny pop, ale czy to, że coś jest inne od muzyki w radiu oznaczać musi od razu alternatywność? To po prostu bezpretensjonalne, domowe piosenki, choć zarejestrowane w berlińskim studio. Taki elektro- songwriting (plus żywa perkusja w wykonaniu Łukasza Lacha z L.Stadt). Naturalny i niebanalny. Emocje na debiutanckiej płycie ?SNMK? zbliżają do tego momentu, kiedy niewinność się kończy, musi się skończyć, a jeszcze chce się być dzieckiem. Do tego czasu, którego nie da się zapomnieć i do którego warto wracać, żeby pamiętać o marzeniach, żeby nie stracić kontaktu z samym sobą.


WE DRAW A
Enigmatyczny duet z Wrocławia. Muzycznie poruszają sie w kręgu electro-popu. Pierwszy utwór "Tears from the sun", zachęceni efektem muzycy nagrali trzy kolejne numery na potrzeby pierwszej epki "Glimpse" dla prowadzonego przez zespół Kamp! labelu Brennnessel Records.
"Glimpse EP" urzeka subtelnymi melodiami i hipnotycznym rytmem, łącząc w sobie zmysłowość i lekkość dream popu z melancholią i tanecznością smutnego disco.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej